Reklama
Reklama

Anita Lipnicka od pół roku jest bezrobotna

Anita Lipnicka (45 l.) musi w tym roku obejść się bez ekskluzywnych wakacji, a wszystko przez brak pieniędzy spowodowany bezrobociem.

W związku z pandemią koronawirusa wiele branż dotkliwie ucierpiało, w tym niewątpliwie także sektor rozrywkowy.

O ile niektóre branże już się podniosły, o tyle artyści najpóźniej dostali szansę na wznowienie pracy, a niektórzy do dziś są bezrobotni, tak jak Anita Lipnicka (sprawdź!).

Wokalistka na swoim profilu na Facebooku wyjawiła, że już od sześciu miesięcy nie koncertuje, w związku z czym nie stać ją na ekskluzywne wakacje.

Reklama

"Pozdrowienia z domowych wczasów nad Wisłą przesyła bezrobotna piosenkarka wraz z równie bezrobotnym mężem i psem! To już początek szóstego miesiąca bez koncertów" - napisała.

Lipnicka stara się jednak dostrzegać pozytywne strony tej sytuacji i docenia fakt, że dzięki temu może spędzić więcej czasu z mężem.

"Cieszymy się więc tym co mamy: sobą" - pisze.

(...) Oto nasz pierwszy wieczór bez dzieci tego lata. Pijemy więc prosecco i wspominamy czasy, kiedy było nas stać na ekskluzywne wakacje dla pięcioosobowej rodziny... Ale co tam. Nie ważne gdzie, ważne z kim się bawisz! (...) - czytamy na jej profilu.

Wygląda na to, że ekskluzywne wakacje będą musiały jeszcze trochę poczekać...

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy