Reklama
Reklama

Bella Hadid przeszła totalną metamorfozę! Wystąpiła na pokazie z ogoloną głową

Bella Hadid (25 l.) to modelka, która z każdym sezonem stawia coraz śmielsze kroki w branży. Choć na początku jej kariery, nikt nie wróżył jej sukcesu, pozostająca w cieniu starszej siostry, Bella rozwinęła skrzydła i jest już nazywana supermodelką. Ponieważ ten zawód wymaga poświęceń, młodsza z sióstr Hadid nie miała problemu, by na potrzeby prestiżowego pokazu częściowo zgolić swoją głowę. Podczas pokazu Marca Jacobsa oczy wszystkich wielbicieli mody były skierowane tylko na nią. Jak dziś wygląda Bella Hadid?

Bella Hadid przeszła totalną metamorfozę! Wystąpiła na pokazie z ogoloną głową

Bella Hadid to modelka, która długo pracowała na swój sukces. Przed laty była nieustannie porównywana do starszej siostry Gigi Hadid, również modelki. Po latach wyrzeczeń i wielu wizytach w gabinecie medycyny estetycznej, obie siostry odniosły ogromny sukces w świecie mody, jednak ze względu na odmienny typ urody - każda poszła we własnym kierunku. 

Bella wystąpiła w poniedziałek na prestiżowym pokazie mody Marca Jacobsa w bardzo mrocznym wydaniu. Celebrytka miała na sobie imponującą, lśniącą kreację, nieprawdopodobnie wysokie buty, dramatyczny makijaż i fryzurę, która oszołomiła fanów supermodelki. Głowa 25-latki została częściowo ogolona, a fryzjerzy pozostawili tylko graficzną "grzywkę" na czubku głowy Belli. Niepokojącego charakteru gwieździe dodały rozjaśnione brwi.

Reklama

Jesteście pod wrażeniem tej metamorfozy?

Zobacz też:

Córka Aleca Baldwina, Ireland Baldwin została zgwałcona. "Byłam całkowicie nieprzytomna..."  

Marcelina Zawadzka zamieszka z nowym facetem. Urządza się na nowo! Ma znanego sąsiada

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bella Hadid
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy