Reklama
Reklama

Córka Aleca Baldwina, Ireland Baldwin została zgwałcona. "Byłam całkowicie nieprzytomna..."

Ireland Baldwin (27 l.) to córka Kim Basinger i Aleca Baldwina. Dziewczyna właśnie podzieliła się na TikToku intymnym wyznaniem, które zszokowało tysiące fanów. Influencerka w przeszłości została zgwałcona. W krótkim filmiku wyjaśniła, jakie skutki miało to tragiczne zdarzenie w jej życiu...

Córka Aleca Baldwina, Ireland Baldwin została zgwałcona. "Byłam całkowicie nieprzytomna..."

Ireland Baldwin dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły zabrać głos w sprawie powszechnego prawa do wykonania zabiegu przerywania ciąży w USA. Przypomnijmy, że od kilku dni trwają głośne protesty przeciwko ograniczeniu dostępu do aborcji w poszczególnych stanach. Ireland Baldwin postanowiła podzielić się własną historią, by wesprzeć osoby, które być może znalazły się w podobnej sytuacji. W opublikowanym na TikToku nagraniu córka Aleca Baldwina przyznała, że jako nastolatka została zgwałcona, w wyniku czego zdecydowała się dokonać aborcji.

Reklama

Do nadużycia miało dojść, gdy dziewczyna nie była przytomna, a tragiczne przeżycie mocno odbiło się na jej zdrowiu psychicznym: rzuciła się w wir imprez oraz używek.

Mimo że historia opowiedziana przez celebrytkę była bardzo traumatycznym przeżyciem, Ireland mówi wprost o swojej aborcji i nie żałuje swojej decyzji. Dziewczyna wie, że parę lat temu nie byłaby w stanie dobrze zaopiekować się dzieckiem. Poza tym sama dorastała w domu, w którym rodzice nie dogadywali się najlepiej. Delegalizację aborcji w USA zaś uważa za absurdalny pomysł.

Zobacz też:

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pozdrawia w bikini. „Rozwaliłaś system”

To Agnieszka Kaczorowska odpowiada za pierwszy taniec Karoliny Pisarek. Znamy szczegóły umowy między gwiazdami

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ireland Baldwin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy