Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Beata Tyszkiewicz o młodszym "kochanku": "Nie ma nic piękniejszego niż tajemniczy romans”

Beata Tyszkiewcz (79 l.) wdała się w romans z młodszym mężczyzną?! Karl Tessler (49 l.) znów był widziany u jej boku. Przed laty połączyła ich niezwykła więź. Czyżby uczucia odżyły?

Wiele lat temu  niezwykła relacja połączyła Beatę Tyszkiewicz i Karla Tesslera. Poznali się na początku lat 90. Ona miała wówczas 54 lat, a on… 24! Jednak ta różnica wieku wcale im nie przeszkadzała. Byli sobie na tyle bliscy, że zaczęto nawet plotkować o ich rzekomym romansie!

Reklama

Karl przeprowadził się do Polski i zaczął starania o aktorskie role. Udało mu się dostać angaż w „Dwóch księżycach”, gdzie wystąpił u boku Tyszkiewicz, ale oprócz tego nie mógł poszczycić się innymi znaczącymi ofertami. W końcu wyjechał i jakby słuch po nim zaginął.

Na łamy „Super Expressu” wrócił niedawno. I znów za sprawą znajomości z panią Beatą. Paparazzi przyłapali ich razem, a zdjęcia ze spotkania opublikował tabloid. „Kochanek sprzed lat pomaga jej wyzdrowieć” – głosił tytuł z okładki.

Karl miał dodawać sił Tyszkiewicz po jej ostatnich trudnych przejściach. Przypomnijmy, że trafiła ona niedawno do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Gdy tylko przyjaciółka poczuła się lepiej, „wyszli razem do parku przed szpitalem, obejmowali się, trzymali za ręce”.

„Karl jest w tej chwili w Anglii. Był przy mnie. Jako przyjaciel. Dziś cały czas się przyjaźnimy. Mówi pan, że to był płomienny romans? No, ale lata lecą, nie? On się trochę zmienił. Tylko ja się nie zmieniłam, prawda?!” – tłumaczy Tyszkiewicz w „Super Expressie” i dodaje, że Karl „teraz bywa w Polsce” i że „zajmuje się pisaniem”.

Unika jednak wywodów na temat łączącej ich relacji. Czy faktycznie było, albo nawet jest, między nimi coś więcej? Pytania o romans zbywa żartem.

„Nie ma nic piękniejszego niż tajemniczy romans” – mówi.

Dowiedz się więcej na temat: Beata Tyszkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje