Reklama

Reklama

Reklama

Beata Tadla i Jarosław Kret walczą o dom. Trwa sądowa batalia

Jarosław Kret chce odzyskać od Beaty Tadli pieniądze, które zainwestował w kredyt i urządzenie ich wspólnego domu. Wartość nieruchomości wyceniono na blisko milion złotych. Para jest już po pierwszej rozprawie. Kolejna ma się odbyć 10 maja.

Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się przed 4 laty

Beata Tadla (46 l.) i Jarosław Kret (58 l.) przed kilku laty tworzyli zgraną parę. Jednak rozstali się już cztery lata i to w dość nieprzyjaznej atmosferze. Przed sądem toczy się sprawa dotycząca pieniędzy, które zainwestowali we wspólny dom.

Związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta rozpadł się przed czterema laty. Dziennikarka dowiedziała się z mediów, że pogodynek ją rzucił. Wydarzyło się to tuż przed występem obojga w popularnym tanecznym show "Taniec z gwiazdami". Para zdecydowała się na udział w programie jeszcze, kiedy byli razem, a pierwszy odcinek programu został wyemitowany tuż po rozstaniu. 

Reklama

Widzowie obserwowali bacznie reakcje obojga na parkiecie. Jarosław Kret bardzo szybko odpadł z show, za to Tadla wygrała tamtą edycję. 
Każde z nich poszło w swoją stronę. Beata Tadla wyszła za mąż za Michała Cebulę. Nadal jednak jest coś, co ją łączy z dawnym partnerem. To nieuregulowane sprawy związane z mieszkaniem.

Jarosław Kret chce odzyskać pieniądze

Jarosław Kret zainwestował spore pieniądze w ich wspólny dom. Spłacał część kredytu zaciągniętego na jego zakup oraz partycypował w kosztach wykończenia i urządzenia wspólnego gniazdka, w którym planowali zamieszkać. Gdy wyprowadził się od Beaty, to ona została w segmencie w dzielnicy Wawer. 

Teraz postanowił odzyskać zainwestowane w dom pieniądze. 

W sądzie odbyła się już pierwsza rozprawa. Datę kolejnej wyznaczono na 10 maja.
Znajomi pary widzą, ile ich kosztują spotkania w sądzie i walka. Niepokoją się o zdrowie dziennikarki, która bardzo przeżywa sądową batalię.

Zobacz też:

Eurowizja 2022: Ostatnie przygotowania. Krystian Ochman wylatuje do Turynu

Eurowizja 2022: Polska w głosowaniu jednym z faworytów! Ochman ma szansę na wysokie miejsce

Niebezpieczne jeziora świata. Możesz w nich wykąpać się tylko raz...

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Nancy Pelosi


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla | Jarosław Kret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy