Reklama
Reklama

Beata Sadowska opowiedziała o wypadku syna. Pokazała drastyczne zdjęcia?

Beata Sadowska w poruszających słowach opowiedziała o tragedii, która spotkała jej dziecko podczas zimowego wyjazdu. Jej najmłodszy synek miał poważny wypadek na stoku. Wiemy, co się stało!

Beata Sadowska opowiedziała o wypadku syna

Beata Sadowska jest nie tylko znaną dziennikarką, która przed laty prowadziła "Pytanie na śniadanie", ale przede wszystkim matką dwóch chłopców: Tytusa i Kosmy. Są oni owocem jej związku z Pawłem Kunachowiczem. Mężczyzna uwielbia sporty - w szczególności zaś te górskie.

To nie dziwi, ponieważ jest alpinistą, a także certyfikowanym międzynarodowym przewodnikiem wysokogórskim. Istnieją jednak w życiu sytuacje, w których nie wszystko da się przewidzieć, tym bardziej podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Tak stało się tym razem!

Reklama

Kosma, 7-letni syn gwiazdy, złamał nogę podczas treningu na stoku. Chłopiec dzielnie zniósł ból, ale drżał przed tym, że tata mógłby go nie odnaleźć. Beata Sadowska o wszystkim opowiedziała na Instagramie:

"Wiecie, co w tym wszystkim jest piękne? Kiedy Koś złamał nogę podczas treningu, nie płakał, że go boli, płakał, bo bał się, że - poza karetką - przyjedzie po niego ktoś obcy. A to miał być tata. @pawel_kunachowicz_alpine_guide możesz być dumny! Zbudowałeś najpiękniejszą relację na świecie: miłość. PS: Na zdjęciu to tata trzyma Kosia za łapę" - czytamy.

Dziennikarka dołączyła do wpisu dwa zdjęcia synka. Jedno wykonane jeszcze na stoku i drugie zrobione już w szpitalu, gdy noga została odpowiednio zabezpieczona.

Celebryci nie mogli przejść obojętnie wobec tragedii, która dotknęła pociechę koleżanki. W komentarzach odezwali się m. in. Anna DereszowskaMaciej Dowbor i Tatiana Okupnik, która nie kryła się ze łzami.

"Beatko ja się normalnie ciut wzruszyłam! Dobra nawet więcej niż ciut! Zdrowia dla Kosia!" - wyznała.

Beata Sadowska - kariera

Beata Sadowska zaczynała swoją przygodę z show biznesem od pracy w radiu. Szybko jednak obrała inną ścieżkę kariery. Dziennikarka w swoim życiu zawodowym miała okazję pracować dla wielu stacji: zaczynając od MTV Polska, przez Polsat, TVN i TVP.  U publicznego nadawcy przez sześć lat współprowadziła Pytanie na śniadanie", występując w duecie z Wojciechem Jagielskim.

Później zrezygnowała z pracy w telewizji. Obecnie skupia się na tworzeniu programów i podcastów. W wolnym czasie pisze też felietony i udziela się w mediach społecznościowych. W najbliższym czasie z pewnością nie zabraknie tam informacji o (oby) szybko wracającym do zdrowia synu.

Zobacz też:

Beata Sadowska wróci do TVP? Jest komentarz!

Internauci miażdżą Pawlikowską za słowa o lekach antydepresyjnych. Zbierają pieniądze na pozew!

Beata Pawlikowska jednak nie wyjdzie za mąż? "Ślub nie jest najważniejszy"

Pawlikowska napisała nową książkę. Internauci ją wyśmiali

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Sadowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy