Reklama
Reklama

Beata Kozidrak stanie przed sądem! Wkrótce rusza ponowny proces za jazdę pod wpływem alkoholu!

Beata Kozidrak ponownie stanie przed sądem za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Wiemy, kiedy rozpoczyna się proces.

Beata Kozidrak stanie przed sądem!

Wraca sprawa Beaty Kozidrak, która została skazana na pół roku prac społecznych za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Gwiazda 1 września 2021 roku jechała "wężykiem" przez kilkanaście kilometrów. Wezwana na miejsce policja przeprowadziła badanie alkomatem, które wykazało 2 promile alkoholu. Kozidrak została przewieziona na komendę mokotowskiej policji.

Sąd Rejonowy Warszawa-Mokotów oprócz prac społecznych nakazał pięcioletni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a także zobowiązał piosenkarkę do zapłaty grzywny w wysokości 10 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Reklama

Orzeczenie sądu zostało wydane w trybie nakazowym, czyli bez udziału żadnej ze stron. Sprzeciw wobec wyroku wnieśli zarówno przedstawiciele artystki, jak i strona oskarżycielska, która stwierdziła, że wina jest "rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu".

Jak podaje PAP, sprawa ponownie wraca na wokandę. Ponowne rozpatrzenie odbędzie się 16 marca w normalnym trybie, co oznacza, że pierwszy wyrok w tej sprawie jest nieważny. Strony spodziewają się szybkiego zakończenia.

Za swoje zachowanie Beata Kozidrak przeprosiła swoich fanów i fanki na Instagramie.

Kim jest Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. To kultowa polska wokalistka, która zaczynała karierę w latach 70. W 1978 roku powstał legendarny zespół Bajm, którego została wokalistką. Razem wydali aż 10 albumów studyjnych, a hity: "Józek, nie daruję ci tej nocy" (posłuchaj!), "Piechotą do lata" (posłuchaj!), "Co mi panie dasz" (sprawdź!), "Modlitwa o złoty deszcz" (sprawdź!) czy "Biała armia" (posłuchaj!) są znane i śpiewane po dziś dzień. W 1979 roku poślubiła menadżera zespołu Andrzeja Pietrasa. Rozwiedli się w 2016 roku. Mają dwie córki: Katarzynę i Agatę.

Zobacz też:

Beata Koizdrak znów przed sądem

Anna Lewandowska w kultowych spodniach. Wracają do łask!

Witold Paszt chciał odejść w swoim domu. Wzruszające, co mówią sąsiedzi

"Love Island. Wyspa miłości". Łukasz Urbaniak kolejnym uczestnikiem show

W. Brytania. Premier: nakładamy sankcje na 5 rosyjskich banków i 3 osoby fizyczne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy