Reklama
Reklama

Beata Kozidrak powinna zmienić cennik? Jej głos nie jest już tyle wart

Beata Kozidrak (62 l.) pod koniec wakacji planowała wyjazd za ocean. Piosenkarka miała wystąpić w USA w sierpniu i zarobić fortunę. Niestety gwiazda nie mogła zrealizować swoich planów, ponieważ nie otrzymała zezwolenia na wyjazd zarobkowy. Beata Kozidrak nie zamierza jednak siedzieć z założonymi rękami. Znalazła sposób na zarobienie pieniędzy w kraju.

Beata Kozidrak: koncerty

Wszyscy wciąż mamy w pamięci skandal z udziałem Beaty Kozidrak, który rozegrał się 1 września 2021 roku. Piosenkarka została zatrzymana przez policję za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Dopiero w sierpniu tego roku zapadł ostateczny wyrok w sprawie. 

Sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował, że kara nie ulegnie zaostrzeniu. Beata Kozidrak nareszcie mogła odetchnąć z ulgą i skupić się na działalności artystycznej. Pomimo upływu lat, piosenkarka nadal nie przestaje koncertować. Wokalistka zamierzała wybrać się za ocean i tam zreperować swój nieco nadszarpnięty przez procesy sądowe budżet. Niestety plany Beaty Kozidrak legły w gruzach, gdy piosenkarka nie została wpuszczona do USA

Reklama

Gwiazda znalazła jednak metodę na zarobienie pieniędzy w ojczyźnie. Beata Kozidrak już niebawem wystąpi w jednym z hoteli w Gdyni. 

W sieci można znaleźć reklamy wydarzenia, z których dowiadujemy się, że wokalistka Bajmu zaśpiewa dla maksymalnie 100 osób. Wcześniej słuchacze luksusowego koncertu zjedzą pyszną, elegancką kolację z trzech dań. 

Cena akustycznego recitalu Beaty Kozidrak, który potrwa ok.1,5 godz. to 890 zł. Widzowie niestety nie będą mogli zaprosić gwiazdy na drinka, ponieważ piosenkarka zapewnia, że nie pije alkoholu.

Beata Kozidrak powinna zmienić cennik?

Beata Kozidrak to jedna z najlepiej opłacanych gwiazd w Polsce. Za koncert z zespołem gwiazda zarabia nawet 65 tys. zł. Solowe występy nie są tak drogie. Ich koszt to 55-60 tys. zł. Pojawia się pytanie, czy koncert lub recital wokalistki Bajmu rzeczywiście jest wart tylu pieniędzy? 

Ekspertka od emisji głosu, cytowana przez "Super Express" uważa, że lata świetności gwiazda ma już dawno za sobą. W wielu obszarach Kozidrak nie radzi już sobie z wykonywaniem utworów. 

Być może Beata Kozidrak powinna rozważyć obniżenie cen? W końcu fani przychodzą na koncerty głównie po to, aby rozkoszować się śpiewem. 

Zobacz też:

Księżna Kate nie była obecna przy łożu śmierci królowej Elżbiety II. Znamy powody

Starcie "tytanów": Jarosława Jakimowicza z Marianną Schreiber. Oto, co jej zarzucił

Książę Harry popełnił ten sam błąd, co jego wuj. Teraz żałuje swojej decyzji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama