Reklama
Reklama

Beata Kozidrak nie zjawiła się na rozprawie. Sąd rozpatrzył apelację prokuratury. Jest ostateczny wyrok!

Beata Kozidrak (62 l.) stanęła przed sądem zaledwie trzy miesiące temu. Została wówczas poważnie ukarana za swoją zakrapianą alkoholem przejażdżkę po ulicach Warszawy. Gdy królowej polskiej estrady wydawało się, że sprawa została już rozwiązana - prokuratura domaga się zaostrzenia kary. Dziś sąd rozpatrzył apelację do wyroku. Czy Beata Kozidrak jednak trafi za kratki?

Beata Kozidrak nie zjawiła się na rozprawie. Dostała surowszą karę?

Beata Kozidrak miała poważne powody do zmartwień. W ubiegłym roku pozwoliła sobie na mało chwalebny występek i siadła za kółkiem mając dwa promile alkoholu we krwi, co nie umknęło uwadze stołecznej policji. Choć w maju tego roku stanęła przed sądem i usłyszała wyrok za prowadzenie auta na podwójnym gazie, jej batalia z prokuraturą ciągnęła się aż do dziś.

Przypomnijmy, że gwiazda została wiosną ukarana grzywną w wysokości 50 tysięcy złotych, dodatkowym świadczeniem, które uszczupliło jej portfel o 20 tysięcy złotych na rzecz funduszu postpenitencjarnego oraz 5-letnim zakazem prowadzenia pojazdów. Warto wspomnieć o kuriozalnym uzasadnieniu wyroku, który w oczach prokuratury, był zbyt łagodny, o czym pisaliśmy (tutaj).

Reklama

Choć Beata przeprosiła za swój występek, wymiar sprawiedliwości nie zamierzał odpuścić i dziś wokalistka została zaproszona do sądu ponownie.

Na łamach "Super Expressu" prokurator Piotr Mączka tłumaczył, jaka w jego ocenie kara nałożona na gwiazdę byłaby adekwatna. Na jego wniosek wokalistka miałaby zostać ukarana 10 miesiącami ograniczenia wolności, co w praktyce oznacza wykonywanie nieodpłatnej pracy na cele społeczne przez 30 godzin miesięcznie. Sąd przeanalizował sprawę Beaty Kozidrak ponownie, by sprawdzić, czy kara nałożona na nią wiosną jest odpowiednia.

8 sierpnia Beata Kozidrak nie pojawiła się na kolejnej rozprawie. Ostatecznie sąd nie przychylił się do wniosku prokuratury i nie zaostrzył kary wobec gwiazdy. Decyzję wymiaru sprawiedliwości skomentował prawnik gwiazdy.

Zobacz też:

Beata Kozidrak nową królową polskiej sceny? Zdetronizowała dotychczasową liderkę. Co za zarobki!

Beata Kozidrak znowu została babcią! Radosne wieści przekazał zięć. Jakie imię wybrali?

Adriana Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. Padły gorzkie słowa: "Nikt nigdy nie kochał Ady"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy