Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras: na jaw wychodzą szczegóły ich rozstania

O związku Beaty Kozidrak (55 l.) i Andrzeja Pietrasa (61 l.) plotkuje się już od jakiegoś czasu. Do mediów docierają sprzeczne sygnały – niektórzy twierdzą, że między nimi wszystko jest w porządku, a inni donoszą, że para już dawno zadecydowała o rozstaniu. Za racjami tych drugich przemawiają nowe fakty.

W pierwszą niedzielę października zespół Bajm zagrał wyjątkowy koncert w studiu TVP w swoim rodzinnym Lublinie.  

Reklama

"Dla rodziny i przyjaciół, którym z całego serca dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór" - czytamy na profilu facebookowym zespołu.  

Zapis występu niedługo ma ukazać się na pierwszej płycie DVD Bajmu "na żywo".  

Po koncercie Beata Kozidrak mogła zatrzymać się, a nawet przenocować w domu pod Lublinem bez obawy, że spotka tam męża Andrzeja Pietrasa.  

Artystka od pewnego czasu mieszka w Warszawie, ale, jak się okazuje, podlubelski dom opuścił również jej ukochany.  

Jak dowiedziało się "Życie na Gorąco", menedżer Bajmu kupił mniejszy dom w Kalinówce koło Lublina. 

O tym, że Andrzej Pietras szuka domu, tygodnik napisał pod koniec sierpnia. Miało to związek z separacją, w jakiej od pewnego czasu żyją małżonkowie.  

Przełomowy krok zrobiła wokalistka. Z pięknego i przestronnego domu wyprowadziła się pewnie z żalem, bowiem spędziła w nim 11 lat.  

Przeprowadziła się do stolicy, gdzie z mężem i dwojgiem dzieci od lat mieszka jej starsza córka Katarzyna. Podobno niedaleko kupiła już własne mieszkanie. 

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak

Reklama

Reklama

Reklama