Reklama
Reklama

Bartosz Żukowski po mocnym wywiadzie stanął na nogi? Wygląda świetnie!

Bartosz Żukowski znany szerszej publiczności jako Walduś z komediowego serialu "Świat według Kiepskich" wyznał w ostatnim mocnym wywiadzie, że wykonuje ciężką, fizyczną pracę, która ma też wpływ na jego psychikę. Aktor dostał wówczas ogrom wsparcia i wygląda na to, że sprawy mają się ku lepszemu!

Bartosz Żukowski po mocnym wywiadzie stanął na nogi?

Mocny wywiad, którego niedawno udzielił Bartosz Żukowski pozwolił wszystkim popatrzeć na aktora z nieco innej perspektywy. Choć zawsze będzie kojarzony z rolą Waldka Kiepskiego, to aktor gra na deskach teatru i w filmach. W rozmowie wyznał, że praca, którą wykonuje ma również wpływ na jego samopoczucie psychiczne. Nie każdy byłby w stanie to robić, a wygląda na to, że teraz Bartosz odnalazł spokój.

Czym zajmuje się Bartosz Żukowski? Ma fizyczną pracę

Bartosz Żukowski na początku marca udzielił wstrząsającego wywiadu, w którym odkrył swoją empatyczną naturę. Wyznał, że nocami, kiedy jest potrzeba, jeździ na interwencje i ratuje zwierzęta. 

Reklama

Aktor został inspektorem ds. ochrony zwierząt i wyznał w rozmowie z O2.pl, że: "To ciężka, fizyczna praca, która jest też wymagająca emocjonalnie. Ale daje mi ogromną satysfakcję (...) Początkowo bardzo to przeżywałem. Płakałem, nie mogłem spać".

Pomaganiem zajął się 6-7 lat temu. W wywiadzie wyznał też, że w młodości chciał zostać weterynarzem, by móc pomagać zwierzętom - tego typu wrażliwość zaszczepili w nim rodzice.

Bartosz Żukowski nadaje z garderoby przed występem. Wygląda świetnie!

Bartosz Żukowski jest też aktorem teatralnym, dlatego jego fanów nie dziwią zakulisowe relacje na Instagramie. W najnowszej z nich aktor pochwalił się zdjęciem z garderoby przed występem w sztuce "The Strings" z Miśkiem Koterskim, Krzysztofem Wieszczkiem, czy Piotrem Borowskim.

Bartosza Żukowskiego fani serialu "Świata według Kiepskich" mogą zobaczyć na deskach teatru, a także w takich produkcjach, jak: "Samowolka", "Tato", "Pierwsza miłość", "Dom Zły", "Ojciec Mateusz", "Moje córki krowy", "Drogówka", "Komisarz Alex", "Obława", "Święty".

Zobacz też:

Bartosz Żukowski błaga fanów o pomoc. "Walduś Kiepski" sam nie daje rady

Bartosz Żukowski, czyli "Walduś Kiepski" już się ogarnął? Oto, jak teraz wygląda!

Bartosz Żukowski wygląda kiepsko. "Jakby potrzebował pomocy"

Bartosz Żukowski pręży brzuch na siłowni pod chmurką, delektuje się papieroskiem i myszkuje w komórce 

Bartosz Żukowski: Żona ujawniła wstrząsającą prawdę! Coś strasznego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Żukowski | Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy