Reklama
Reklama

Bartosz Żukowski, czyli "Walduś Kiepski" już się ogarnął? Oto, jak teraz wygląda!

Bartosz Żukowski (46 l.) został zaszufladkowany jako aktor jednej roli "Waldusia Kiepskiego", z której bardzo ciężko było mu się wyrwać. Nie pomogły też Bartoszowi problemy rodzinne. Próba ratowania małżeństwa okazała się porażką, a żona zarzucała mu zbyt częsty kontakt z alkoholem. Dalsze perypetie życiowe tylko pogorszyły sytuację. Co się dzieje z nim teraz?

Bartosz Żukowski pędzi z tajemniczymi zakupami do domu. "Walduś Kiepski" już się ogarnął?

Bartosz Żukowski, czyli słynny Waldemar Kiepski, syn Ferdynanda Kiepskiego z serialu "Świat według Kiepskich" miał pełne kiepskich doświadczeń życie. Na dodatek jego była żona Ewa Coll wystawiła mu kiepską laurkę po latach związku. 

"Kostek [obecny partner Ewy Coll - przyp. red.] przypomina mi mojego tatę. Cieszę się, że to on będzie dla mojej córki wzorem mężczyzny, który daje bliskim poczucie bezpieczeństwa, nie jest rozchwiany, ani histeryczny i nie mści się. To bardzo ważne, by Pola w przyszłości umiała rozpoznać wartościowego człowieka" - wyznała Ewa Coll dla "Twojego Imperium".

Reklama

Bartosz Żukowski wychodzi ze sklepu. Wygląda już lepiej?

Kłopoty w małżeństwie mocno odbiły się na wyglądzie Bartosza Żukowskiego. Jak informowaliśmy w lipcu 2022 roku, aktor ćwiczył na osiedlowej siłowni pod chmurką, ale jednocześnie zaciągał się papieroskiem

Bartosz Żukowski jest już w lepszej formie? Oceńcie sami

Tym razem paparazzi spotkali aktora na ekspresyjnym wyjściu ze sklepu, jednocześnie trzymając papierową torbę z zakupami i rozmawiając przez komórkę. W dłoni trzymał kawusię w plastikowej butelce i paczkę papierosów. Widać, że od zeszłego lata nałóg wciąż jest silny.

Zobacz też:

Bartosz Żukowski wygląda kiepsko. "Jakby potrzebował pomocy"

Bartosz Żukowski pręży brzuch na siłowni pod chmurką, delektuje się papieroskiem i myszkuje w komórce 

Bartosz Żukowski doniósł na żonę do prokuratury!? "Ile trzeba mieć tupetu?"

Bartosz Żukowski: Żona ujawniła wstrząsającą prawdę! Coś strasznego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Żukowski | Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama