Reklama
Reklama

Bartosz Żukowski: Żona ujawniła wstrząsającą prawdę! Coś strasznego

Bartosz Żukowski (45 l.), znany jako Waldek z serialu "Świat według Kiepskich” znajduje się obecnie na życiowym zakręcie. Jego żona, z którą od wielu lat się rozwodzi, w końcu przerwała milczenie i ujawniła, czego doświadczyła, będąc w związku z aktorem.

Bartosz Żukowski przekonał się na własnej skórze, że życie pisze nieprzewidywalne scenariusze. Przypomnijmy, że aktor od pięciu lat rozwodzi się z żoną, ale wciąż nie mogą znaleźć nici porozumienia. 

Małżonkowie borykają się z problemami finansowymi, o czym wielokrotnie wspominali. Żona aktora przyznała, że musi spłacać długi męża, a on sam nie do końca wywiązuje się z płacenia alimentów. 

Z kolei Żukowski twierdzi, że przeznacza wystarczającą ilość pieniędzy na córkę Polę, gdyż opłaca jej prywatną szkołę i kupuje ubrania. Teraz żona gwiazdora postanowiła opowiedzieć o tym, jak traktował ją mąż.

Reklama

"Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników" - twierdzi "Twoje Imperium".

 Ewa Coll ma nadzieję, że do rozwodu dojdzie już wkrótce.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Żukowski | Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy