Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Ogromne alimenty Bartosza Żukowskiego. Aktor upublicznił kwotę!

Nie widać końca sądowej batalii Bartosza Żukowskiego (43 l.), aktora znanego z serialu "Świat według Kiepskich", i jego żony. Co więcej, ich spór coraz bardziej się zaognia…

Dwa lata pozbawienia wolności - właśnie taki wyrok grozi aktorowi za uchylanie się od płacenia swojej żonie Ewie alimentów na ich 9-letnią córkę Polę.

W listopadzie 2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe ustalił, że na konto mamy dziewczynki Żukowski powinien co miesiąc wpłacać 2,5 tys. zł, ale z czasem kwota została podwyższona do 3 tys. zł.

Artysta od razu zapowiedział, że nie zamierza przekazywać żonie pieniędzy, bo woli w inny sposób ponosić koszty utrzymania Poli.

- Kupuję jej ubrania, opłacam szkołę i zabieram do dentysty. Co miesiąc wydaję 6 tys. zł - szacuje Bartosz Żukowski.

Reklama

Z jego stanowiskiem nie zgadza się żona Ewa, która twierdzi, że od męża nie otrzymuje żadnego wsparcia i zdecydowała się w postępowaniu karnym odzyskać zaległą kwotę.

Kilka dni temu odbyło się posiedzenie, mające przynieść rozstrzygnięcie tej kwestii.

To nie jedyna sprawa sądowa z udziałem pary. Od trzech lat w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe toczy się postępowanie o sprawowanie opieki nad nieletnią Polą.

- Będę walczył. Nie spocznę, aż nie dostanę całej opieki nad Polą - zapewniał już dwa lata temu aktor, któremu nie podobało się, że żona układa sobie życie u boku Kostka Yoriadisa, byłego partnera Kasi Kowalskiej, który w 2015 r. został pozbawiony praw rodzicielskich do córki Aleksandry.

Bartosz w swoim postępowaniu jest konsekwentny. Od 2016 r. regularnie zgłasza do sądu coraz to nowe wnioski blokujące przebieg sprawy rozwodowej z Ewą.

Jak nieoficjalnie dowiedział się tygodnik "Na Żywo", kilka miesięcy temu zażądał zmiany sędziego prowadzącego rozprawę.

- Jako powód podał fakt, że jego żona pochodzi z tej samej miejscowości, co sędzia i w związku z tym może być stronniczy - zdradza źródło "Na Żywo".

Wniosek odrzucono, ale od maja nie odbyła się już żadna rozprawa. Kiedy uda się im osiągnąć porozumienie w imię dobra dziecka?

***

Zobacz więcej materiałów:

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Żukowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »