Reklama
Reklama

Artur Rojek wjechał autem w ogrodzenie stadionu! Policja przebadała go alkomatem

Artur Rojek piątkowy wieczór (17 marca) zapewne zapamięta na długo. Słynny muzyk w pewnym momencie zjechał z drogi podczas jazdy swoim BMW X5 i wjechał w ogrodzenie Stadionu Podlesianka w Katowicach. Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze przebadali gwiazdora alkomatem. Nie obyło się bez mandatu...

Artur Rojek raczej nie zaliczy piątkowej podróży samochodem do udanych. Twórca zespołu Myslovitz miał wypadek w okolicach jednego z katowickich stadionów. 

Jak donosi "Fakt", "znany muzyk, jadąc swoim nowym BMW X5 nagle zjechał z drogi i staranował ogrodzenia Stadionu Podlesianka w Katowicach". 

Artur Rojek wjechał w ogrodzenie stadionu

Na miejsce szybko wezwano straż pożarną i policję. Funkcjonariusze od razu przebadali go alkomatem, by sprawdzić, czy muzyk nie prowadził pod wpływem alkoholu. 

Reklama

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych. Policja dostała zgłoszenie o 21.42 od jednego ze świadków zdarzenia, który poinformował, że duże BMW staranowało ogrodzenie Stadionu LGKS 38 Podlesianka w Katowicach.

Artur Rojek przebadany alkomatem

Okazało się, że pojazdem kierował Artur Rojek, który wjechał autem na murawę stadionu. Jak tłumaczył, miał pomylić biegi, bo nie opanował jeszcze w pełni nowego samochodu. 

"Auto ruszyło, staranowało dwa ogrodzenia. Kierowca 51-latek był trzeźwy" - potwierdziła w "Fakcie" Agnieszka Żyłka, rzecznik policji w Katowicach.

Choć był trzeźwy, problemy jednak go nie ominęły...

"Został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, zatrzymano mu też dowód rejestracyjny, ponieważ auto posiadało uszkodzenia i nie nadawało się do dalszej jazdy" - mówi rzeczniczka katowickiej policji. 

"Fakt" skontaktował się z samym Arturem Rojkiem, który przyznał się do wszystkiego:

"No śmieszna sytuacja, myślałem, że mam włączony wsteczny i samochód zamiast do tyłu pojechał do przodu" - wyjaśnił Rojek.

Teraz muzyka czeka jeszcze kosztowna naprawa kupionego niedawno auta...

Zobacz też:

Great September: Łukasz Minta pozwie Artura Rojka. "Trzeba z tym iść do sądu"

Artur Rojek: Czym się obecnie zajmuje?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Artur Rojek
Reklama
Reklama
Reklama