Reklama
Reklama

"Apokawixa": pokaz przedpremierowy przyciągnął mnóstwo gwiazd. Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Na premierze najnowszego filmu Xawerego Żuławskiego pojawiło się wiele znakomitych gwiazd! Na czerwonym dywanie zaprezentowali się między innymi: Sebastian Fabijański, Edyta i Cezary Pazura, Alicja Wieniawa-Narkiewicz i wielu innych. Oczywiście na uroczystym pokazie "Apokawiksy" nie zabrakło także samego reżysera i aktorów, którzy wystąpili w filmie.

"Apokawixa" - najnowszy film Xawerego Żuławskiego

"Apokawixa" to prawdziwie nietuzinkowy film jak na standardy obowiązujące w polskim kinie. Reżyser postawił w nim na niezwykle eksperymentalną formę -  w swoim pierwszym od trzech lat dziele - Xawery Żuławski łączy elementy komedii i horroru o zombie. Jak można się domyślić z samego opisu - efekt jest co najmniej zaskakujący. Recenzenci chwalą "Apokawiksę" za odwagę i nieszablonowość. Autorowi udało się bowiem stworzyć prawdziwie wybuchową mieszkankę humoru, sensacji i groteski!

Film był już wyświetlany podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. Tam został przyjęty z ogromnym entuzjazmem - nie mniejszym niż poprzedni obraz reżysera, czyli "Mowa Ptaków". Teraz pytanie, czy komediowy horror spodoba się również publiczności? Niebawem się przekonamy, bowiem dzieło Żuławskiego właśnie wchodzi do polskich kin.

Reklama

Nic dziwnego, że tak oryginalny tytuł przyciągnął mnóstwo znakomitych gwiazd, które przybyły na pokaz przedpremierowy.

Kto zjawił się na imprezie?

Gwiazdy na premierze "Apokawixy"

Pierwszy raz od czasu ogłoszenia radosnej nowiny, publicznie pokazał się Michał Wiśniewski. Oczywiście towarzyszyła mu żona. Muzyk niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych tym, że niebawem po raz szósty zostanie ojcem.

Po dłuższej nieobecności w mediach, na czerwonym dywanie zaprezentował się także Sebastian Fabijański. To jego pierwsza głośna premiera od wybuchu afery z Rafalalą i rozstania z Maffashion. Aktorowi powrót do aktorstwa zdecydowanie służy - oprócz tego, że gwiazdor brylował na imprezie, chętnie rozmawiał z reporterami i z zaangażowaniem odpowiadał na ich pytania. Wrócił też do social mediów - na jego instagramowym koncie można podziwiać materiały promującę "Apokawiksę". Artysta współpracował już z reżyserem Xawerym Żuławskim przy okazji kręcenia "Mowy Ptaków".

Sławy swojej słynnej siostrze pozazdrościła chyba Alicja Wieniawa-Narkiewicz, która zjawiskowo prezentowała się na ściance. Młodsza siostra Julii Wieniawy grała już epizody w takich popularnych serialach jak "Na dobre i na złe" oraz "Przyjaciółki", ale udział w "Apokawiksie" to jej debiut na wielkim ekranie. Jak sprawdzi się w wysokobudżetowych produkcjach?

Oczywiście na przedpremierowym pokazie filmu nie zabrakło samego reżysera - Xawerego Żuławskiego. A jak prezentowali się pozostali goście? Zobaczcie naszą galerię!

Zobacz też:

Smaszcz krytykowana: "Może jakaś terapia?". Usunęła wpis u Cichopek o Kurzajewskim

Natalia Kukulska potwierdziła plotki o córce. Jednak to prawda

Dominika Tajner gratuluje KOLEJNEJ ciąży Wiśniewskiego. Jest szczera?


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy