Reklama
Reklama

ZAZDROSNA (?) Smaszcz w ogniu krytyki. Została przechytrzona przez Cichopek

Zaczęło się! Paulina Smaszcz znów wywołała burzę i jednocześnie pokazała, że jest zazdrosna o byłego męża. Internauci również w złośliwym stylu odpisują na jej komentarz pod postem Katarzyny Cichopek: "Wciąż nie potrafi pogodzić się z rozstaniem", "Może jakaś terapia?". Pod napływem gorzkich słów, jeden wpis zniknął.

Paulina Smaszcz najwyraźniej miała słabszy dzień, co ciekawe akurat w dniu urodzin Katarzyny Cichopek. To nie pierwszy akt zazdrości wobec aktorki, którą od czasu ogłoszenia rozstania z Marcinem Hakielem łączono w parę z Maciejem Kurzajewskim. Prowokacja, zazdrość, czy chęć zdobycia uwagi i sprzedaż swoich "szkoleń dla kobiet"? Niezależnie od przyczyny, Smaszcz jest teraz w ogniu krytyki internautów.

Zazdrosna Smaszcz w ogniu krytyki. Wszystko przez atak na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Nie minęło wiele czasu od komentarza Pauliny Smaszcz pod postem urodzinowym Kasi Cichopek z Izraela, aby wywołać internetową plotkarską burzę.

Reklama

Przypomnijmy - aktorka "M jak miłość" wyjechała do Izraela, aby w uduchowiony sposób spędzić swoje 40. urodziny. Cichopek nie mówiła , jak długo zamierza zostać w Izraelu, kiedy wraca, ani... z kim podróżuje.

Na szczęście złośliwa i zazdrosna była żona Macieja Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz-Kurzajewska szybko udzieliła odpowiedzi na nurtujące pytanie.

"Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że @maciejkurzajewski zabrał Ciebie do Izreala, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40 urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat!!!" - napisała Smaszcz, coach dla kobiet.

Krótko później Paulina Smaszcz dodała kolejny wpis, który został usunięty. Niestety nie wiemy, czy usunęła go Smaszcz, czy może Cichopek. Na szczęście zabezpieczyliśmy się odpowiednio.

"Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE" - napisała zazdrosna Smaszcz (pisownia oryginalna).

Paulina Smaszcz krytykowana przez internautów: "Może jakaś terapia?"

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać, bowiem Smaszcz od lat chwali się, że WSPIERA i MOTYWUJE kobiety do pokochania siebie, miłości na ich zasadach i akceptacji. Oto niektóre z komentarzy, których wciąż przybywa!

"Ale akcja. Składać życzenia i przy okazji doje*ać. Co jest pite?"

"I to pisze pani, która robi warsztaty "pokochaj siebie". Kompromitacja totalna. Kobieta kobiecie... porażka"

"Żal mi Pani tak po ludzku. Może jakaś terapia by się przydała? Mam nadzieję że nie wciąga pani w to wszystko swoich synów. Nawet jeżeli to co pani sugeruje jest prawdą, to kiedy i jak pani były mąż i Kasia się ujawnią to nie pani sprawa. Chyba, że chce Pani zaistnieć w mediach jako zgorzkniała baba która za wszelką cenę chce być na pierwszej stronie brukowców".

"Zazdrość, zawiść... brak klasy".

"Widać po tym komentarzu, że jest pani niedojrzałą kobietą i nie potrafi pani zachować się z godnością. Jest pani matką więc powinna pani dawać przykład swoim dzieciom a sprawy prywatne załatwiać osobiście z daną osobą, a nie publicznie. Niech pani powie tak szczerze , ulżyło pani choć trochę? Jak dla mnie straciła pani w moich oczach a niech pani uwierzy byłam w takiej samej sytuacji i wyszlam z tego z twarzą a pani się ośmiesza takimi komentarzami".

"Oj nieładnie. Tego się nie spodziewałam".

"Kobieto, odpuść, miej honor i daj żyć byłemu mężowi. Skoro nie zabrał cię nigdzie, widać nie zaslużyłaś na prezent. Rozstaliście się i tyle, po co drążyć, dokuczać, mieszać. Taką postawą sama sobie wystawiasz laurkę, Bardzo źle to o tobie świadczy. Zachowujesz się jak kobieta bez ambicji. Niby składasz życzenia, a siejesz zamęt i zioniesz jadem. Po co? Coś się skończylo i zacznij żyć swoim życiem. Zachowaj choć odbrobinę godności".

Smaszcz została przechytrzona przez Cichopek: POTWIERDZIŁA ZWIĄZEK Z KURZAJEWSKIM

Paulina Smaszcz pewnie myślała, że zrobi wielką krzywdę Katarzynie Cichopek, tymczasem jubilatka dodała zdjęcie, w którym pozuje z Maciejem Kurzajewskim i POTWIERDZA ZWIĄZEK!

"Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela" - napisała Cichopek.

Szach-mat!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy