Reklama

Reklama

Reklama

Plotki o córce Kukulskiej nie cichną. Wokalistka w końcu musiała potwierdzić

Natalia Kukulska (46 l.) bardzo martwi się o swoją córkę Anię, która podjęła pierwszą dorosłą decyzję.

Piosenkarka źle znosi rozstania z rodziną. Gdy syn Janek wyprowadził się z domu, by studiować na Akademii Muzycznej w Katowicach kompozycję, rodzinny dom nagle opustoszał.

Teraz córka Ania Dąbrówka zdecydowała się wyjechać na studia, i to za granicę.

"Ania zdaje maturę. Teraz uczy się w szkole muzycznej rytmiki, ale ostatnio zapisała się także na śpiew operowy. Fascynuje ją to. Planuje też studiować musical w Wielkiej Brytanii. Trzymam za to mocno kciuki, bo tam są wspaniałe uczelnie" - zdradza Natalia Kukulska.

Reklama

Córka Kukulskiej wyjeżdża z Polski

Choć Natalia Kukulska martwi się o córkę, wie doskonale, że wykształcenie zdobyte za granicą może otworzyć jej wiele drzwi, czego polskie uczelnie nie są w stanie zagwarantować. Zawsze dawała swoim pociechom sporo wolności i pozwalała im decydować o sobie - takiego podejścia nauczył ją zmarły tata Jarosław Kukulski. Gdy więc Ania postanowiła kształcić się za granicą, Kukulska musiała to uszanować.

"Szkoła muzyczna wspaniale rozwija. Cieszę się, że oboje, Ania i Jasiek, zdecydowali się na nią" - podkreśla dziś Kukulska.

Na szczęście w domu pozostanie jeszcze najmłodsza córka, 5-letnia Laurka, która zapewne też pójdzie śladami pozostałych członków rodziny i postawi na karierę muzyczną. Na razie jest oczkiem w głowie znanych rodziców.

"Cudownie, że Laurka pojawiła się w naszym życiu, bo starsze dzieci wyjeżdżają i w domu robi się cicho" - komentuje.

Zobacz też:

Kukulska wraz z mężem stworzyli kolekcję biżuterii

Natalia Kukulska szczerze o związku

Paulina Smaszcz niszczy urodziny Cichopek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy