Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Kukulska wyjawiła, co spotkało ją na cmentarzu! Straszne, co się wydarzyło!

Piosenkarka Natalia Kukulska (45 l.) rzadko pozwala sobie na osobiste wpisy dotyczące jej życia prywatnego. Tym razem gwiazda zrobiła wyjątek i zdecydowała się wyznać swoim fanom przemyślenia na temat Wszystkich Świętych. Okazało się, że artystka nie lubi tego dnia! Wszystko przez to, czego doświadczyła, gdy odwiedzała groby bliskich...

Natalia Kukulska (posłuchaj) od dziecięcych lat występuje na scenie. Nic w tym dziwnego, w końcu jej mamą była utalentowana wokalistka, a tatą kompozytor. Po rodzicach 45-latka odziedziczyła talent. Niestety oboje już nie żyją. W 1980 roku Polacy żyli tragicznym wypadkiem i śmiercią Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej. 

Reklama

W 2010 roku po długiej walce z tętniakiem aorty zmarł Kukulski. Artystka nigdy nie ukrywała, że śmierć ukochanej mamy miała na nią duży wpływ i przez całe życie miała świadomość ogromnej straty. Bolesne doświadczenie ukształtowały Natalię, która z okazji dnia Wszystkich Świętych zdecydowała się na odważny i kontrowersyjny wpis, który nie każdemu może się spodobać!

Natalia Kukulska nie lubi Wszystkich Świętych! Wyjawia powód!

Kukulska zdecydowała się na szczery wpis na Instagramie. W poście wyznała swoim fanom, że nie przepada za dniem 1 listopada. Wyjawiła, że nie trawi tłumów ludzi na cmentarzu, którzy odwiedzają nagrobki bliskich tylko raz w roku. 

Wokalistka wspomniała również wizyty na grobie mamy, kiedy była małą dziewczynką. Wyznała, że źle znosiła gapiów, którzy komentowali, że córka Jantar pojawiła się na cmentarzu:

Zobaczcie również:

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała wzruszające zdjęcie. Wspomina zmarłą aktorkę...

Skandal z TVP w Opolu, a teraz taka sensacja! Natalia Kukulska nie mogła dłużej milczeć!

Rafał Królikowski wspomina brata. "Nie mogę się z tym pogodzić"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Jantar | Natalia Kukulska | Jarosław Kukulski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy