Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Kukulska i jej mąż stworzyli razem… kolekcję biżuterii! Na premierę zaprosili wielu celebrytów

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka stworzyli wspólny projekt, jednak nie muzyczny, jak mogłoby się wydawać, a… biżuteryjny! Z tej okazji odbył się event, na który zostało zaproszonych wielu celebrytów. Kto przyszedł świętować sukces małżonków?

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka: związek bez turbulencji

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka to para, jakiej ze świecą szukać w show-biznesie. Są razem od ponad 20 lat, a w tym roku świętują już 22. rocznicę ślubu. Doczekali się trojga dzieci - Jana, Ani i Laury. Dwójka starszych wchodzi już w dorosły świat, najmłodsza pociecha zaś skończyła dopiero pięć lat.

Para nie afiszuje się zbytnio swoim związkiem w mediach. Nie mają też na koncie żadnej afery, a na salonach pojawiają się razem bardzo rzadko.

Nie mogło ich jednak zabraknąć na ich własnym evencie! W pierwszej chwili można by pomyśleć, że para zorganizowała imprezę, by świętować wspólną piosenkę lub płytę. W końcu oboje są związani z muzyką - Natalia śpiewa i pisze piosenki, jej mąż jest perkusistą. Jednak tym razem stworzyli coś zupełnie innego!

Reklama

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka zaprojektowali... biżuterię!

Otóż, Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka są autorami wspólnej kolekcji... biżuterii, którą zaprojektowali dla jednej ze znanych na rynku marek.

Na premierze błyskotek stworzonych przez małżonków pojawiło się wielu celebrytów, m.in. Monika Miller, Jacek Jelonek i Oliwier Kubiak, Beata Tadla z mężem, Anna Jakub Kosel i Ciocia Liestyle, Beata Ścibaówna czy Anna Dec.

Wpadła również Anna Sieklucka, o której w ostatnim czasie jest głośno w związku z jej rzekomym romansem z Sebastianem Fabijańskim.

Dla Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki było to z pewnością wyjątkowe wydarzenie, które zapamiętają na długo!

Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na tym wydarzeniu!

Zobacz też:

Natalia Kukulska pozuje z córką. Są jak dwie krople wody!

Alicia Keys doceniła Natalię Kukulską

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Michał Dąbrówka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy