Reklama

Reklama

Reklama

Czwarta żona Wiśniewskiego szczerze reaguje na wieść o drugiej ciąży jego piątej żony

Dominika Tajner (43 l.), która przez siedem lat była żoną Michała Wiśniewskiego (50 l.). Jako jedyna z żon wokalisty szczerze zareagowała na wieść o kolejnym potomstwie byłego męża. Co dokładnie powiedziała?

Dominika Tajner, pomimo upokarzającego (dla niej) sposobu rozstania z mężem, stara się utrzymać "poprawne stosunki" z Michałem Wiśniewskim. Ostatnio relacje trochę się pogorszyły, ponieważ Dominika nie została zaproszona na koncert jubileuszowy zespołu "Ich Troje". Ostatnio też z niego zakpiła, a teraz na wieść o ciąży Poli Wiśniewskiej... ucieszyła się!

Reklama

Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Zanim przejdziemy do słów Dominiki Tajner, warto przypomnieć chronologię związków małżeńskich Michała Wiśniewskiego:

  1. Pierwsza żona: Magda Femme (brak dzieci).
  2. Druga żona: Marta Mandaryna Wiśniewska. Dwoje dzieci: Xavier i Fabbienne.
  3. Trzecia żona: Anna Świątczak. Dwoje dzieci: Etiennette i Vivienne.
  4. Czwarta żona: Dominika Tajner (brak dzieci).
  5. Piąta żona: Pola Wiśniewska już jest matką czwórki dzieci z poprzedniego związku (Julii, Adama, Poli, Piotra). Para po ślubie doczekała się synka Falco Amadeusa, a wkrótce na świat przyjdzie ich drugie wspólne dziecko.

Jak łatwo można policzyć, dzięki małżeństwom Michał Wiśniewski będzie miał na utrzymaniu aż 10 pociech. 

Dominika Tajner szczerze reaguje na wieść o kolejnym dziecku Wiśniewskiego

Wieść o drugiej ciąży Poli Wiśniewskiej (36 l.) zaskoczyła fanów zespołu "Ich Troje". Mimo wszystko, wszyscy trzymają kciuki za szczęśliwe narodziny dziecka. No.. może oprócz trzech żon. Na temat rewelacji wypowiedziała się tylko Dominika.

Dominika i Michał rozstali się w kiepskiej atmosferze. Nie dość, że Tajner odpadła z "Tańca z gwiazdami", to otrzymała od razu pozew o rozwód. Para rozstała się w 2019 roku.

Niedługo później Michał Wiśniewski poznał Polę na serwisie randkowym. Zakochani wzięli ślub w 2020 roku, a w styczniu 2022 para powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko. Nadążacie?

Dominika Tajner chyba nie żywi już urazy do byłego męża, ponieważ na wieść o kolejnym dziecku wokalisty pogdnała mu pogratulować!

"Już pogratulowałam Michałowi. Cieszę się, że jest szczęśliwy i życzę jemu oraz jego rodzinie wszystkiego najlepszego - powiedziała Dominika Tajner dla "Super Expressu". 

Zobacz też:

Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Co z alimentami na pozostałe dzieci?

Pola Wiśniewska pokazała wiadomość od hejtera i upubliczniła jego wizerunek

Michał i Pola Wiśniewscy odnowili przysięgę małżeńską

Dominika Tajner boleśnie zakpiła z Wiśniewskiego. Uderzyła w jego czuły punkt. Odpowie?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy