Reklama

Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski urządził podwójną imprezę! ”Odnowiliśmy przysięgę małżeńską”. Pola w sukni ślubnej!

Michał Wiśniewski od dwóch lat jest mężem Poli, która jest jego piątą żoną. Jako że z racji pandemii nie mogli urządzić wesela, postanowili sobie teraz nieco odbić. Na tej samej imprezie świętowali również okrągłe urodziny wokalisty!

Michał Wiśniewski i jego śluby

Michał Wiśniewski ma za sobą pięć ślubów, z których trzy były dość huczne, a najbardziej ten z Mandaryną. Małżeństwo zostało zawarte bowiem niedaleko bieguna północnego w Kierunie w Szwecji, a wszystko zarejestrowały kamery. Co prawda panna młoda nie wiedziała nawet, gdzie jest jedzenie na jej własnym weselu, jednak nie przeszkodziło jej to cieszyć się uroczystością.

Reklama

Śluby z Anną Świątczak i Dominiką Tajner także nie należały do najskromniejszych, jedynie o okolicznościach zawarcia małżeństwa z Magdą Femme wiadomo niewiele.

Kiedy na horyzoncie pojawiła się żona numer pięć, Pola, para początkowo także chciała zorganizować huczne wesele. Wówczas jednak szalała pandemia, więc skończyło się na skromnej uroczystości.

Michał Wiśniewski i jego żona Pola odnowili przysięgę małżeńską

Teraz Michał Wiśniewski i Pola postanowili sobie nieco odbić i zorganizowali podwójną imprezę. Nie tylko odnowili przysięgę małżeńską, ale również świętowali 50. urodziny wokalisty.

Wprawdzie nie zaprosili tłumu gości, jak na ślubie z Mandaryną, jednak patrząc po dekoracjach, i tak było dość wystawnie i odświętnie. A z pewnością takie były stroje pary. Michał Wiśniewski postawił na klasyczny garnitur, jego żona z kolei pojawiła się w dwóch sukniach ślubnych! Pierwsza charakteryzowała się rozłożystym dołem, druga natomiast miała opinający fason, co możemy zaobserwować na ostatnim zdjęciu w galerii.

Na torcie nie było weselnego przybrania, za to błyszczała złota "50". W lokalu nie zabrakło jednak ślubnych dekoracji oraz racy.

Michał Wiśniewski w rozmowie z "Faktem" podsumował to wydarzenie słowami: "Wesela drugiego nie robiłem, połączyłem po prostu urodziny z celebracją małżeństwa z Polą. W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi odnowiliśmy przysięgę małżeńską. Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było".

Czy aby na pewno skromnie?

Zobacz też:

Michał Wiśniewski już nie jest bankrutem?

Michał Wiśniewski ujawnia, dlaczego wokalistki odchodziły z "Ich Troje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy