Reklama

Reklama

Reklama

Antonina Turnau zdradza prawdę o związku z Kondratem. Plotki okazały się prawdziwe!

Antonina Turnau udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o miłości i poszukiwaniu drugiej połówki. Mówiła też o swoim mężu, Marku Kondracie. "Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry" - wymienia córka znanego muzyka.

Antonina Turnau i Marek Kondrat

Antonina Turnau (34 l.) udzieliła wywiadu dla Fashion Magazine, w którym szczerze wyznała, jak wyglądają jej relacje z mężem, Markiem Kondratem (71 l.). Przypomnijmy aktor kilkanaście lat temu zrezygnował z dalszej aktywności zawodowej i postanowił w pełni poświęcić się rodzinnym obowiązkom. 

Od tego czasu minęło już 15 lat. Kondrat aktywnie podróżuje pomiędzy Polską a Hiszpanią, gdzie ma swoją posiadłość. Razem z ukochaną, Antoniną zajmuje się również 4-letnią córeczką. O ich związku było swojego czasu bardzo głośno, ze względu na sporą różnicę wieku pomiędzy partnerami, których dzieli aż 37 lat. Ani aktor, ani córka znanego muzyka nie przejmowali się złośliwymi docinkami i skupili się na budowaniu szczęśliwej przyszłości. Trzeba przyznać, że od 7 lat udaje im się, a według krążących w show-biznesie plotek, oboje wciąż są w sobie zakochani.

Reklama

Antonina Turnau o relacji z Markiem Kondratem

Teraz Antonina Turnau udzieliła wywiadu i opowiedziała, że zupełnie nie rozumie, dlaczego ludzie mówią, że podjęła trudną decyzję w kontekście swojego związku. Przekonuje, że miała pełne wsparcie rodziny. "Nie mam poczucia, żebym dokonała w życiu jakichś trudnych wyborów, nie mam poczucia, żebym coś poświęciła. Mam wokół kochających, wspierających ludzi. A w swoich, być może dla niektórych odważnych, wyborach zawsze czułam pełną akceptację najbliższych" - wspomina Turnau w rozmowie z Fashion Magazine.

I dodaje, że jej wybranek pod wieloma względami przypomina jej ojca, chociaż na pierwszy rzut oka wydają się być zupełnie inni. "Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą. Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry - fundamentalnie są zatem bardzo podobni" - wyjaśnia. 

Kondrat i Turnau: szczęśliwy związek z różnicą wieku

Turnau wyznała również, że nie bała się związku z dużą różnicą wieku, ponieważ każda relacja niesie prawdopodobieństwo nieporozumień. W jej opinii lata, które ich dzielą, nie mają wpływu na ich szczęście. Dodaje też, że w parach zdecydowanie gorsze i trudniejsze może być pogodzenie różnic w kontekście światopoglądu.

Jakiś czas temu to Kondrat mówił, jaką żoną jest Antonina: "Nie pozwala mi się garbić, mobilizuje mnie do życia. Dzięki temu patrzę na świat z nadzieją. Dziaderstwo nie zmusi młodych ludzi do niczego, oni dokonują wyborów bez żadnego trybu". 


***

Zobacz także:

Marek Kondrat szczerze o relacji z 34-letnią żoną Antoniną Turnau: "Mobilizuje mnie do życia"

Antonina Turnau rusza z nowym biznesem. Marek Kondrat dumny z żony

Kasia Cichopek szalała na weselu bez Hakiela. Do tańca porwał ją inny mężczyzna


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antonina Turnau | Marek Kondrat | Grzegorz Turnau

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy