Joanna Jędrzejczyk nie mieszka w Polsce. Wróciła dla "Tańca z gwiazdami"
Joanna Jędrzejczyk nie kontynuuje sportowej kariery. Zamiast tego przeprowadziła się do Las Vegas, gdzie znajduje się UFC Performance Institute. Polka współpracuje z zawodnikami, dzieląc się swoim doświadczeniem.
Życie w nowym otoczeniu jest dla niej wyjątkowym przeżyciem. Choć wielu podejrzewało, że Joanna może chcieć wrócić do Polski, dopiero "Taniec z gwiazdami" stał się powodem do dłuższego zatrzymania w kraju:
"(...) ostatnie pięć miesięcy spędziłam właśnie tam i podziwiam to życie - cały ten czas. Chciałam i musiałam zjechać do Polski, akurat pojawiała się propozycja "Tańca z gwiazdami" i poczułam to, bo byłam też bliska podpisania umowy w ubiegłym sezonie, ale ja właśnie robię rzeczy, które czuję i które chcę zrobić, bez względu na wynik. Zawsze to będzie wspaniała przygoda, bo naprawdę doceniam wzloty i doceniam chyba jeszcze bardziej te upadki, które nas kreują i jak ja to mówię: czasami musimy przegrać, aby wygrać coś więcej" - mówiła Plejadzie.
Joanna Jędrzejczyk nauczyła się zarabiać. "Edukowałam się"
Jędrzejczyk podkreśliła, że przeprowadzka otworzyła przed nią nowe możliwości zarobku.
"(...) dywersyfikuję swoje inwestycje po karierze i bardzo się cieszę, że edukowałam się w tym kierunku już w trakcie kariery i po karierze. Cieszę się, że mogę doradzać wielu sportowcom teraz jako menedżerka niektórych z nich" - zwierzyła się.
Jędrzejczyk w Polsce znalazła czas dla siebie
Mimo wszystko to w Polsce Joanna znalazła czas dla siebie. Jak przyznała, długo o nim marzyła.
"W końcu mam moment dla siebie, ściągnęłam swojego pieska, chodzę na spacery, gram w Pickleball, sport, który skradł moje serce, sport, którego popularność rośnie na całym świecie, również w Polsce. Jeżeli chodzi o ten "american dream", to możemy go osiągać wszędzie na świecie" - zaznaczyła Jędrzejczyk.
Będziecie jej kibicować w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj też:
Wiemy, z kim zatańczy Joanna Jędrzejczyk. To już oficjalne
Maserak mówił o kopertach na weselu. Nagle wyznał o swoim ślubie [POMPONIK EXCLUSIVE]
Ogłoszono kolejną parę nowej edycji "TzG". To z nim zatańczy Mandaryna








