Reklama
Reklama

Anna Starmach (34 l.) pokazała brzuch po ciąży. "Wygląd jest dla mnie rzeczą drugorzędną".

Anna Starmach zaledwie kilka dni temu powitała na świecie synka Gustawa. W ostatniej relacji na Instagramie postanowiła pokazać obserwatorom, jak wygląda jej sylwetka zaraz po porodzie.

Nie jest łatwo być świeżo upieczoną mamą w show biznesie. Anna Lewandowska wysoko postawiła poprzeczkę w kategorii wracanie do formy po ciąży - już kilka tygodni po urodzeniu każdej z córek, prezentowała brzuch, który nie zdradzał swojego niedawnego, powiększonego stanu. Wiele głosów mówiło wówczas, że trenerka kreuje nierealistyczne wzorce dla kobiet, które dopiero urodziły, wzbudzając w nich tym samym poczucie winy i kompleksy.

Presją na płaski brzuch zaraz po wyjściu z bobasem ze szpitala kompletnie nie przejmuje się Ania Starmach. Jurorka MasterChef  kilka dni temu została mamą drugiego dziecka, a ostatnio pokazała na Instagramie, jak teraz wygląda jej figura.

Reklama

- tłumaczyła Starmach obracając się przy lustrze.

Przy okazji kulinarna ekspertka mimochodem wbiła szpilę Annie Lewandowskiej, podkreślając, że ma teraz w życiu inne priorytety niż kaloryfer pod koszulką.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Starmach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy