Reklama
Reklama

Anna Skura nadal kocha byłego męża. Wspólne dziecko na zawsze ich złączyło

Anna Skura (36 l.) pokusiła się o szczere wyznanie przed swoimi fanami. Influencerka zdradziła, że łączy ją z byłym mężem nietypowa relacja. Celebrytka nadal coś do niego czuje. Pomimo rozwodu jest między nimi zaskakująca więź.

Anna Skura: rozwód

Anna Skura w ostatnich latach została mocno doświadczona przez życie. Instagramerka w czerwcu 2020 roku straciła ojca. Zaledwie parę miesięcy później wyznała publicznie, że jej związek małżeński z Markiem Warmuzem przechodzi do przeszłości. Po pięciu latach wspólnego życia para podjęła decyzję o rozstaniu. Anna Skura po czasie wspominała swoją relację z mężem bez negatywnych emocji.

Influncerka od jakiegoś czasu tworzy szczęśliwy związek z Dawidem Piątkowskim, ale były mąż wciąż jest obecny w jej życiu. Para ma córkę Melody, która potrzebuje kontaktu z obojgiem rodziców.

Reklama

Anna Skura nadal kocha byłego męża

Anna Skura zorganizowała cieszącą się w ostatnim czasie sporą popularnością zabawę prawda/fałsz. Fani influencerki mogli wysyłać do niej przeróżne stwierdzenia na jej temat, które ta potwierdzała bądź dementowała. Wśród informacji dotyczących życia Anny Skury znalazła się m.in. wzmianka dotycząca jej należącego już do przeszłości małżeństwa. 

W okienku z wiadomością od jednego z fanów znalazły się zaskakujące słowa: "Nadal kochasz swojego byłego męża". Ku zdziwieniu wszystkich internautów influencerka przyznała, że rzeczywiście nadal darzy swojego ex silnym uczuciem. Anna Skura wyjaśniła jednak, że nie jest to miłość romantyczna, a raczej przyjacielska relacja zmierzająca do wzajemnego wspierania się w trudnych chwilach. Instagramerka wyjaśniła, że jej śp. tata oczekiwał tego od partnera córki.

Anna Skura: były mąż

Fani z zaciekawieniem dopytywali Annę Skurę o jej relację z byłym mężem. Niektórzy sądzili, że po rozpadzie związku z Markiem Warmuzem, influencerka żywiła do niego wrogie uczucia. Okazuje się, że przez jakiś czas gwiazda Instagrama nie była w stanie uporać się z własnymi emocjami. Dzięki pracy nad sobą i filozofii Dalekiego Wschodu, Annie Skurze udało się przezwyciężyć złość i smutek. 

Obecnie Anna Skura i Marek Warmuz przyjaźnią się. Instagramerka polubiła nawet obecną dziewczynę swojego byłego męża.

Zobacz też:

Krystyna Pawłowicz na basenie. Marianna Schreiber nie wytrzymała

Jak mieszka Paweł Kukiz? Elegancka willa zaskakuje rozmachem

Sandra Kubicka boi się zdrady? Pokazała "pomysł na zaznaczenie terenu"

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia z 10 lutego, czwartek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Skura
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy