Reklama
Reklama

Jak mieszka Paweł Kukiz? Elegancka willa zaskakuje rozmachem

Paweł Kukiz ma się czy pochwalić. Elegancka willa polityka ma aż 450 metrów kwadratowych i znajduje się w spokojnej okolicy. Jak mieszka Paweł Kukiz? Ile jest warta posiadłość polityka? Na te oraz inne pytania o dom Pawła Kukiza odpowiadamy w naszym artykule!

Jeżeli Pawła Kukiza (posłuchaj!) nie widać na sejmowych korytarzach, istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest albo w hotelu sejmowym, albo spędza czas w eleganckiej willi. Jakim domem może pochwalić się polityk?

Imponująca willa Pawła Kukiza. Ile jest warta?

Paweł Kukiz może się pochwalić naprawdę atrakcyjnym miejscem do życia. Chociaż polityk sporo czasu spędza w Warszawie, jego główny majątek to gigantyczna willa. Dom Kukiza znajduje się we wsi Łosiów w województwie opolskim. To spokojne miejsce, więc jego rodzina może cieszyć się prywatnością. 

Reklama

Rozmiary posiadłości są imponujące - budynek mierzy aż 450 metrów kwadratowych. Poza tym przynależy do niego spora działka o powierzchni 0,6 ha, która jest warta sporo. Wartość domu Pawła Kukiza to mniej więcej 1,5 miliona złotych. 

Co ciekawe, we wsi Paweł Kukiz jest traktowany jak każdy inny mieszkaniec

Ogród Pawła Kukiza - atut rezydencji

Ogród Pawła Kukiza to prawdziwa perełka. Na jego działce znalazło się miejsce zarówno dla roślin, jak i pasieki. Ponadto za domem polityk ma otwarty basen. Paweł Kukiz na swoim koncie na Facebooku zamieszcza wiele zdjęć, dzięki którym można zobaczyć, w jaki sposób dba o swój ogród. Widać, że polityk sporo uwagi przywiązuje do tego, aby jego trawnik był starannie przycięty, a rośliny zadbane.   

Paweł Kukiz zadbał również o bezpieczeństwo swojej rodziny. Posiadłości pilnują dwa duże owczarki niemieckie.  

Luksusowa willa Pawła Kukiza - jak wyglądają wnętrza?

Paweł Kukiz rzadko pokazuje wnętrze swojego domu. W przeciwieństwie do jego córki Poli, która często robi sobie zdjęcia w luksusowej willi i zamieszcza je w mediach społecznościowych. Można zauważyć, że w środku dominuje marmur i drewno. W salonie znajduje się też sporo pamiątek, zdjęć i płyt, które pięknie prezentują się na ścianach. 

Paweł Kukiz - kim jest?

Paweł Kukiz przez wiele lat był związany z muzyką. W latach 80. razem ze swoimi przyjaciółmi założył zespół Piersi, gdzie śpiewał aż do 2013 roku. Od 2014 roku działa w polityce. W 2015 roku kandydował w wyborach prezydenckich, a kilka miesięcy później stanął na czele komitetu wyborczego Kukiz’15. Obecnie jest posłem na Sejm RP.

Zobacz też:

Córka Kukiza opublikowała zdjęcie. Nie powinno znaleźć się ono w sieci!

Kinga Preis o pracy w TVP i Pawle Kukizie: "Codziennie przeżywam jakiś rodzaj upokorzenia, wstydu"

Paweł Kukiz odpowiada Januszowi Panasewiczowi! "Nie mam do nich pretensji"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Kukiz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy