Reklama
Reklama

Anna Popek tańczy w studio TVP Info. Film hitem sieci. "Czy to wypada?"

Anna Popek zamieściła na TikToku film, na którym widać jej taniec do piosenki Kaliny Jędrusik "Bo we mnie jest seks". Fani prezenterki nie byli zachwyceni.

Anna Popek od lat jest gwiazdą publicznej telewizji. Zaczynała od programów śniadaniowych "Kawa czy herbata", potem "Dzień dobry, Polsko!" i "Pytanie na śniadanie". Ostatnio widzowie Dwójki mogli ją oglądać w "Wielkim teście o bezpieczeństwie na drodze". Na co dzień występuje w TVP Info, gdzie prowadzi poranny magazyn "Wstaje dzień".

Anna Popek Tańczy "Bo we mnie jest seks" w TVP Info

Anna Popek jest aktywna w sieci. Ostatnio nawet chętnie pokazuje swoje nagrania na młodzieżowym TikToku. Kilka dni temu zamieściła filmik ze studia programu "Wstaje dzień". Prezenterka w dobrym humorze zaśpiewała kilka fraz znanej piosenki Kaliny Jędrusik "Bo we mnie jest seks". Do tego Anna Popek zatańczyła. Zapytała też swoich obserwatorów, czy widzieli już film o tym samym tytule, który właśnie wszedł na ekrany kin. 

Reklama

Tiktokowy post Anny Popek stał się hitem sieci. Na Twitterze, gdzie również został zamieszczony, internauci komentowali jednak, że nie wypada, by w studio TVP prezenterka śpiewała takie piosenki.

A wam jak się podoba taniec Anny Popek? Też sądzicie, że studio TVP Info to nie miejsce na tego typu repertuar?

Zobacz także:

Wściekła Doda dementuje doniesienia prokuratury! "To jakieś bzdury"

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepiła się trzecią dawką. Edyta Górniak natychmiast zareagowała!

Barbarze Kurdej-Szatan puściły nerwy! Była oburzona pytaniami dziennikarza!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | TikTok | TVP Info
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy