Reklama
Reklama

Anna Popek odradza korzystanie z Tindera? Skasowała konto na portalu! "To nie dla mnie"

Anna Popek (54 l.) zadeklarowała niedawno w wywiadzie, że przez pewien czas chce być... singielką. Na łamach jednego z tygodników poinformowała, że nie szuka już miłości, a przy okazji podzieliła się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na temat umawiania się na randki przez internet.

Anna Popek ma za sobą kilka nieudanych związków. Fiaskiem zakończyło się jej małżeństwo z Andrzejem Popkiem, z którym doczekała się dwóch córek i rozwiodła - to słowa gwiazdy TVP - z powodu silnych różnic światopoglądowych.

"Rozwód był dla mnie bardzo trudną decyzją, bo przecież małżeństwo zawiera się na całe życie, ale dobrze, że tak się stało" - wyznała na łamach "Faktu", gdy wyszło na jaw, że po szesnastu latach wspólnego życia rozstała się z mężem, a nawet doprowadziła do unieważnienia ślubu kościelnego.

Reklama

Anna Popek szukała partnera w wirtualnym świecie!

Mija właśnie dziesięć lat od dnia, gdy Anna Popek odzyskała "wolność". Nie jest tajemnicą, że w tym czasie próbowała zaznać szczęścia u boku Konrada Komornickiego oraz młodszego od niej o ponad dekadę Tomasza Krupy, ale obaj okazali się niegodni jej uczuć.

Ten ostatni, związek z którym nazwała w wywiadzie "spóźnionym błędem młodości", zażądał od niej po rozstaniu odszkodowania za to, że wypowiadała się o nim "niefajnie". Wydała wtedy oświadczenie, że ani prywatnie, ani zawodowo, ani towarzysko nic już jej z nim nie łączy, co - jak się okazało - zamknęło sprawę.

Prowadząca emitowanego na antenie TVP Info programu "Wstaje dzień" przyznała, że był w jej życiu moment, kiedy szukała partnera przez internet! Założyła nawet konto na popularnym portalu randkowym, sądząc, że za jego pośrednictwem znajdzie tego jedynego... 

Nic z tego dla niej, poza stratą czasu, nie wynikło!

Anna Popek skasowała konto na portalu randkowym, bo woli poznawać ludzi na żywo

Próby znalezienia miłości w sieci zakończyły się dla Anny Popek fiaskiem. Dziennikarka stwierdziła w końcu, że woli poznawać ludzi, rozmawiając z nimi twarzą w twarz. Umawianie się na randki przez internet nazwała... nieporozumieniem.

"To nie dla mnie" - stwierdziła w wywiadzie dla "Na żywo" i wyznała, że zdecydowała się skasować konto na portalu dla singli i zrezygnowała z korzystania z aplikacji randkowych.

Dziś gwiazda TVP ostrzega kobiety przed szukaniem miłości w wirtualnym świecie.

Przyjaźń zamiast miłości?

Anna, choć ostatnio nie ma szczęścia w miłości, deklaruje, że jest na nią gotowa, ale nie zamierza już nigdy szukać jej na siłę.

Dziennikarka uważa obecnie, że dużo bardziej niż miłość wartościowa jest przyjaźń.

Zobacz też:

Złote rady Anny Popek na temat facetów: "Nie warto brać byle kogo"

Adam Stachowiak chce przyjąć dorosły chrzest. Księża odmawiają mu sakramentu

Chwile grozy na planie "Mam talent". Marcin Prokop otarł się o śmierć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy