Reklama

Reklama

Reklama

Adam Stachowiak chce przyjąć chrzest w wieku 24 lat. Spotkał się z odmową księży

Adam Stachowiak (24 l.) to były uczestnik programu "The Voice Of Poland". Wokalistka podjął decyzję o przyjęciu chrztu w dorosłym wieku, jednak spotkał się z odmową kilku księży. Bardzo zależy mu na ślubie kościelnym z ukochaną, Anną. "Jezus czekał na mnie przez tyle lat" - napisał artysta.

Adam Stachowiak dał się poznać publiczności jako uczestnik VII edycji programu "The Voice Of Poland". Wokalista wykonał na scenie wzruszający utwór "Mamo", który zadedykował swojej zmarłej matce. W lipcu pod skrzydłami wytwórni ABM Records ukazał się jego nowy album "Dotrę Na Szczyt"

Muzyk otwarcie mówi o swojej miłości do żony, dwóch córek oraz Pana Boga. W wieku 24 lat podjął decyzję o tym, aby przyjąć sakrament Chrztu Świętego. Marzy mu się ślub kościelny z Anną Stachowiak, z którą tworzy związek od 2015 roku. 

Reklama

Adam Stachowiak chce przyjąć chrzest. Księża odmawiają sakramentu

Adam pochodzi z domu, w którym religia była czymś złym, raczej o niej nie rozmawiano, a jeśli nawet to tylko negatywnym kontekście. Jego rodzina nie była wierząca. Przez dwie dekady szukał dowodu na to, że Bóg istnieje i nie znalazł nic, co mogłoby to potwierdzić. 

Po latach jednak mężczyzna nawrócił się.

Piosenkarz dodał, że jego intensywny tryb pracy nie pozwala mu na miesiące nauk i przygotowań, przez co kilku księży odmówiło mu pomocy w procesie chrztu dla dorosłych

Szczęśliwy artysta już nie może doczekać się, aż uda mu się zrealizować swój cel. Na swoim koncie ma póki co ślub cywilny ze swoją wybranką, którą poślubił w 2018 roku. Przyznaje, że żona jest dla niego ogromnym wsparciem. 

Zobacz też:

Sting przerwał koncert w Warszawie. "Demokracja została zaatakowana"

YouTuberka uderzyła i znieważyła dziecko na wizji. Znamy treść wyroku sądu

Chwile grozy na planie "Mam talent". Marcin Prokop otarł się o śmierć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Stachowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy