Reklama

Reklama

Reklama

YouTuberka uderzyła i znieważyła dziecko na wizji. Znamy treść wyroku sądu

Barbara Kwarc (69 l.), a właściwie Barbara Rogowska, była kiedyś znaną polską YouTuberką, która zdobyła serca internautów humorem i dystansem do siebie. Kobieta została uznana za winną publicznego uderzenia i znieważenia dziewczynki podczas transmisji na żywo. Sprawą zajęła się prokuratura.

Barbara Kwarc, czyli Baśka z "Klatki B", to charyzmatyczna starsza pani, która swoim poczuciem humoru i ciętym językiem szybko podbiła serca internautów. Pani Basia błyskawicznie została gwiazdą polskiego YouTube'a, a jej nagrania zbierały setki tysięcy wyświetleń. 

Słynna garderobiana z Polskiego Teatru wkrótce doczekała się nawet własnego programu "Przegląd prasy" u Szymona Majewskiego. Kiedy zniknęła z sieci, można było spotkać ją we wrocławskich klubach, gdzie dorabiała jako DJ-ka, konferansjerka czy barmanka.

Reklama

Barbara została też zaproszona do promowania gali MMA VIP 4 Marcina Najmana.

Barbara Kwarc uderzyła i zwyzywała dziecko na wizji

Jak ustalił portal Gazeta.pl, wulgarna staruszka w ubiegłym roku została uznana za winną publicznego uderzenia i znieważenia dziecka. Sytuacja miała miejsce w Jaworze w województwie dolnośląskim podczas transmitowanego na żywo topienia Marzanny

Kobieta razem z grupą dzieci tradycyjnie żegnała zimę, wrzucając kukiełkę do wody. Gdy w pewnym momencie kilkuletnia dziewczynka zareagowała żywiołowym okrzykiem, Baśka kompletnie straciła nad sobą kontrolę. 

Najpierw podeszła i szturchnęła dziecko w głowę, a potem wyzwała je wszystkie od wieśniaków, nie szczędząc przy tym soczystych wulgaryzmów w swoim stylu. 

Niestety opiekunka nie zareagowała na skandaliczne zachowanie, tylko zakryła dziewczynce usta. Z kolei operatorka nagrywająca wydarzenie sprawiała wrażenie wyraźnie rozbawionej. 

Internauci byli mocno zszokowali nie tylko agresywną postawą Barbary, ale również znieczulicą ze strony świadków.

Sprawa trafiła do prokuratury

Komenda Powiatowa Policji w Jaworze wkrótce podjęła czynności w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej dziecka, a materiały zostały przekazane do prokuratury. W styczniu, według ustaleń portalu Gazeta.pl, Barbara Rogowska została uznana za winną znieważenia dziewczynki.

Postępowanie karne zostało warunkowo wstrzymane na próbny rok, ponieważ sprawca nie był do tej pory karany za umyślne przestępstwo. Barbara ma jednak obowiązek systematycznego składania sprawozdań z obecnej sytuacji zawodowej, rodzinnej, zdrowotnej oraz prawnej

Kobieta musiała też zapłacić 200 zł matce poszkodowanej dziewczynki, która reprezentowała ją w sądzie, oraz opłacić koszty rozprawy

Twórca kanału, którego Baśka była bohaterką przyznał, że jej zachowanie mogło wynikać z długotrwałego napięcia spowodowanego niepowodzeniem w działalności internetowej oraz sporej rozpoznawalności, utrudniającej jej codzienne funkcjonowanie. 

Zobacz też:

Wulgarna staruszka była gwiazdą YouTube'a. Z czego żyje dzisiaj?

Blanka Lipińska pomstuje na służbę zdrowia. "Gdzie są moje pieniądze?"

Shakira odrzuca ugodę, wybiera proces. "Jestem uczciwa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kwarc

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy