Reklama
Reklama

Anna Popek o nowym selekcjonerze reprezentacji: "Czesław to piękne imię!"

Anna Popek (53 l.) to dziennikarka, która pracuje w telewizji od ponad 30 lat. Doświadczona prezenterka postanowiła zabrać głos w sprawie kontrowersyjnego wyboru Czesława Michniewicza na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Popek, w zaskakujący, acz typowy dla siebie sposób, pochwaliła nie jego umiejętności, a coś innego...

Anna Popek zabrała głos w sprawie Michniewicza: "Czesław to piękne imię!"

Anna Popek niestrudzenie działa w Telewizji Polskiej od końca lat 90. Dziennikarka, jak większość celebrytów, jest bardzo aktywna na swoich social mediach i poza dzieleniem się codziennością wyraża w sieci również swoje zdanie na tematy nieco poważniejsze.

Ostatnio, ku zaskoczeniu fanów, postanowiła skomentować wybór nowego selekcjonera reprezentacji Polski. 

Czesław Michniewicz właśnie objął to stanowisko, co dla wielu okazało się sporym zaskoczeniem, ponieważ były bramkarz miał być przed laty zamieszany w aferę korupcyjną w krajowej piłce nożnej. Trener miał utrzymywać zażyły kontakt z liderem piłkarskiej mafii Ryszardem F. (pseudonim Fryzjer), gdy był trenerem Lecha Poznań w latach 2003-2005. Ostatecznie Michniewicz nie usłyszał zarzutów, jednak objęcie przez niego stanowiska selekcjonera uznaje się za co najmniej kontrowersyjne.

Reklama

Ulubienica Telewizji Polskiej zignorowała niewygodne pogłoski na temat przeszłości Michniewicza. Zamiast skupić się na kwestiach, o których mówi dziś niemal cała Polska, Anna Popek zauważyła, że selekcjoner ma takie samo imię, jak jej ojciec...

Poglądy Anny Popek

Poglądy Anny Popek wyraźnie sympatyzują ze światopoglądem partii rządzącej, dlatego jej wypowiedzi nie powinny być dla nikogo niespodzianką. Nie tak dawno dziennikarka straszyła Polaków sytuacją na granicy polsko-białoruskiej. Popek broniła wówczas działań Straży Granicznej i snuła czarne scenariusze, jakie mogą czekać nasz kraj, a nawet, między słowami, pozwoliła sobie skomentować aferę z Barbarą Kurdej-Szatan w roli głównej. 

Poza dzieleniem się swoim zdaniem na temat politycznej rzeczywistości , Ania lubi udowadniać na swoich social mediach, że mimo upływających lat, nadal potrafi być uwodzicielska. Ostatnio, gdy do Polski zawitały na dłużej mrozy, Popek oddała się morsowaniu w przeręblu, nie mogąc nachwalić zbawiennych skutków zimnych kąpieli dla naszego zdrowia.

Zobacz też:

Teresa z "Rolnika" jest w ciąży? Znamy prawdę!

Czechy: Koniec obowiązkowych szczepień przeciwko COVID-19


Wykrywanie grypy i COVID-19 przy użyciu smartfona


PAP/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | Czesław Michniewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy