Reklama
Reklama

Anna Popek w stroju kąpielowym naciera się śniegiem. "Zafundowałam sobie śniegowe SPA"

Anna Popek (53 l.) już kilkukrotnie udowadniała, że uwielbia zimno i morsowanie. Podczas gdy wszyscy chowają się w domach przed siarczystymi mrozami, prezenterka... naciera się śniegiem. To nagranie aż mrozi!

Anna Popek od wielu lat związana jest z Telewizją Polską. W 1999 roku została prezenterką TVP1 i prowadziła wiele kultowych programów stacji, m.in. "Kawa czy herbata", Świat się kręci" oraz "Pytanie na śniadanie".

Dziennikarka jest również niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Nie da się ukryć, że sława u publicznego nadawcy nieco już przygasła. Popek nie dostaje angażu w dużych formatach produkcji.

Reklama

Nie oznacza to jednak, że zniknęła z anteny. Prezenterkę można bowiem oglądać w TVP Info w programie "Wstaje dzień". Tym razem Anna rozgrzała swoich obserwatorów na Instagramie fotkami w stroju kąpielowym.

Gwiazda TVP po raz kolejny postanowiła zahartować organizm i zażyć śnieżnych kąpieli. W różowym stroju, czapce i futrzastych butach paradowała po śniegu i... nacierała się białym puchem.

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Popek zanurza się w mroźnych kąpielach. Dziennikarkę kilkukrotnie "przyłapano" bowiem na morsowaniu.

Czujecie się zachęceni do lodowatych pląsów na śniegu?

Zobacz też:

Pani zima Anna Popek w bikini na ośnieżonej ławce! "Pomyliła pani portale"

Joanna Moro doznała wstrząsu podczas morsowania! Natychmiastowa reakcja organizmu!

Demi Lovato już tak nie wygląda. Zmiana jest ogromna!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek
Reklama
Reklama
Reklama