Reklama
Reklama

Anna Oberc zakochana. Nowy facet porzucił dla niej Kraków!

Anna Oberc (36 l.) w serialu "Singielka" gra Monikę, którą rozsadza temperament. Rola jest wręcz stworzona dla niej. Ona też nie potrafi usiedzieć w miejscu.

Aktorka zwiedziła niemal całą Europę, Afrykę i Azję, a w planach ma podróż do Ameryki Południowej. By zatrzymać wspaniałe chwile, nie rozstaje się z aparatem fotograficznym. - Pasję odziedziczyłam po tacie. Odkąd pamiętam, robił mnóstwo zdjęć. W święta wspólnie oglądaliśmy jego slajdy - zdradza aktorka. Ale nawet najpiękniejsze zakątki lepiej podziwiać u boku bliskiej osoby. A Anna niedawno w jednym z programów śniadaniowych mówiła o rozwodzie, który wzięła 6 lat temu.

- Związki z liceum po jakimś czasie się wypalają. Chciałam żyć swoim życiem. Nie było dziecka, decyzja była łatwiejsza. Bałam się tej zmiany, ale była we mnie taka potrzeba i cieszę się, że się na to odważyłam, choć starano się mnie odwieść od tej decyzji - wyznała.

Reklama

Na szczęście po 2 latach samotnych podróży u jej boku pojawił się Marcin, biznesmen z branży gier komputerowych. Jak poważny to związek świadczy fakt, że Anna też zajęła się grami. Jest właścicielką firmy, która mieści się na krakowskim Kleparzu. Gdy dostała kolejną serialową rolę i z rodzinnego Krakowa musiała często dojeżdżać na plan do Warszawy, nowy partner zgodził się na stałe przenieść do stolicy ze swoją ukochaną.

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Anna Oberc
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy