Reklama
Reklama

Anna Lewandowska w kosmicznych okularach. "Nie wszystko, co drogie jest praktyczne!"

Anna Lewandowska (33 l.) to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Nie od dziś wiadomo, że 33-latka interesuje się nie tylko sportem, ale i modą. Bardzo chętnie prowadzi swoje konta w social mediach, gdzie pokazuje swoje stylizacje. Niedawno udostępniła zdjęcie, na którym pochwaliła się, że wybrała się na Paryski Tydzień Mody. Na wydarzeniu miała na sobie dość specyficzne okulary przeciwsłoneczne.

Anna Lewandowska przebywa obecnie we Francji, gdzie zasiada w pierwszych rzędach na różnych pokazach mody. Jak się więc okazuje, ambitna Polka doskonale odnajduje się również i w innych dziedzinach niż sport.

"Lewa" chyba chciała nieco zszokować zgromadzoną we Francji publikę i postawiła na dziwne okulary przeciwsłoneczne. To dość zaskakujący wybór, ponieważ na co dzień trenerka fitness prędzej wybierze klasykę niż coś tak "odjechanego".

Reklama

Anna Lewandowska w dziwnych okularach na tygodniu mody

Anna Lewandowska we Francji jest już od kilku dni. Gwiazda relację z tygodnia mody oraz towarzyszących imprez skrupulatnie publikuje na swoim instagramowym koncie. Niedawno pojawiła się tam fotografia, na której Ania ma na sobie duże czarne okulary przeciwsłoneczne. To dość dziwny dodatek jak na pochmurny dzień.

Lewandowska do Paryża przyjechała ze słonecznej Hiszpanii, gdzie obecnie mieszka z Robertem Lewandowskim oraz córkami. Gwieździe chyba spodobało się podróżowanie po świecie, ponieważ jeszcze parę tygodni temu odwiedzała Polskę.

Lewandowska w Paryżu postawiła na ekstrawagancką stylizację. Ania ma na sobie luźną marynarkę, krótki błyszczący top, który został wykonany z tego samego materiału co marynarka oraz okulary, który zasłaniają jej pół twarzy.

Okazuje się, że to nie okulary wzbudziły najwięcej emocji wśród internautów, a jej marynarka. Niestety ten element garderoby prezentował się najmniej korzystnie na "Lewej". Wygnieciony materiał prezentowałby się znacznie lepiej, gdyby ktoś wcześniej "potraktował" go żelazkiem.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była zachwycona modnym dodatkiem, jednak inni postanowili skupić się na pogniecionej marynarce.

"Wyglądasz jak milion dolarów"

"No fakt jakoś to wygląda szkoda, że wygniecione. Nie wszystko, co drogie jest praktyczne! Ale oksy fajne"

"A gdzie żelazko?" - pisali internauci.

Anna Lewandowska - kariera i życie prywatne

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. W wieku 11 lat zaczęła treningi karate za namową. Pierwszy medal zdobyła w 2005 roku, zajmując drugie miejsce podczas mistrzostw Polski w kumite indywidualnym w kategorii juniorów.

Od 2013 roku prowadzi bloga "Healthy Plan by Ann". To właśnie w nim udziela porad żywieniowych i sportowych. W 2016 roku stworzyła markę spożywczą "Foods by Ann".

W 2007 roku podczas obozu sportowego poznała Roberta Lewandowskiego. W 2010 roku przeprowadzili się do Dortmundu. W czerwcu 2011 roku zaręczyli się podczas wakacji na Malediwach, a 22 czerwca 2013 pobrali się w podwarszawskim Serocku. Mają dwie córki, Klarę oraz Laurę.

Zobacz też:

Córka Anny Lewandowskiej trafiła do szpitala. Trenerka przeżyła trudne chwile

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska posłali córkę do hiszpańskiej szkoły. Ile wynosi czesne?

Anna Lewandowska tańczy w samej bieliźnie i prezentuje umięśniony brzuch

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy