Reklama
Reklama

Anna Lewandowska skrytykowana przez fanów za promocję energetyków. Prawdziwa burza w internecie!

Pod jednym z ostatnich postów Anny Lewandowskiej (34 l.) pojawiło się wiele komentarzy niezadowolonych fanów, którzy otwarcie skrytykowali influencerkę za promowanie słodkich przekąsek i napojów energetycznych. Do wpisów postanowiła odnieść się bezpośrednio sama zainteresowana. Właśnie opublikowała w social mediach filmik, w którym odpowiada na zarzuty. Kogokolwiek przekona?

Anna Lewandowska promuje zdrowy styl życia?

Anna Lewandowska znana jest przede wszystkim z propagowania zdrowego stylu życia i surowej dyscypliny. Oprócz tego, że sama regularnie uprawia aktywność fizyczną i korzysta ze zbilansowanej diety, to rozpowszechnia taką postawę również wśród innych.

Dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy influencerka dorobiła się niemałej fortuny. Ponadto razem ze swoim mężem, Robertem Lewandowskim tworzy jedną z najbardziej lubianym par w polskich show-biznesie. Choć dzisiaj początek mundialu, w którym kapitan reprezentacji weźmie udział, to Lewandowska skupiła się jednak na zupełnie innym temacie. "Zdrowych" energetykach!

Reklama

Na szeroką działalność celebrytki składa się promowanie zarówno produktów typu fit, jak i specjalnych obozów sportowych, na których można sprawdzić się w wielu dyscyplinach sportowych, zadbać o kondycję i szczupłą sylwetkę, a także wyrobić w sobie nawyk do uprawiania przeróżnych aktywności fizycznych. Coroczny obóz organizowany przez celebrytkę pod nazwą "Camp by Ann" przyciąga mnóstwo fanek ruchu na świeżym powietrzu.

Wśród uczestniczek trafiają się także celebrytki. Jakiś czas temu udział w obozie wzięła Małgorzata Rozenek-Majdan. Oczywiście wszystko relacjonowała szczegółowo w social mediach. Anna Lewandowska prowadzi też sklep z ekologiczną żywnością. Co jakiś czas, czasem dość ostentacyjnie, przypomina swoim fanom o tym, jak dobrej jakości produkty oferuje jej marka "Food by Ann".

Obserwujący Lewandowską na Instagramie mieli jej sporo do zarzucenia

Ostatnio influencerka postanowiła odnieść się do komentarzy, które pojawiły się pod jednym z jej postów na Facebooku. Internauci zarzucali celebrytce promowanie słodkich przekąsek i "wmawianie innym, że są zdrowe". Lewandowska zaprezentowała na InstaStory krytyczne wpisy niezadowolonych fanów.

"Dobre dla łatwowiernych i nieświadomych. Anno czy naprawdę brakuje Ci czegoś, aby zarabiać na tego typu produktach i niszczyć zdrowie innych?" - pyta zbulwersowana fanka.

"Nie ma już nic zdrowego, wszystko jest modyfikowane, a napoje energetyczne prowadzą do różnych chorób" - napisał ktoś inny.

"Chciałam wam tylko powiedzieć, że dostępne na rynku napoje energetyczne składają się głównie z wody. Później dodatkami są cukry i kofeina (...), aromaty, które w większości są nienaturalne, tauryna i syntetyczne mieszanki witamin" - słyszymy w relacji Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska krytykuje popularne energetyki

Przy okazji gwiazda nie omieszkała zestawić popularnych "energetyków" z napojami, które firmowane są jej nazwiskiem. Jak myślicie, które są według niej dla was zdrowsze?

"Napoje w ofercie Levann to jest zdecydowanie lepszy wybór! Napoje w naszej ofercie skomponowaliśmy głównie z soków i dodaliśmy do nich naturalną kofeinę (...), nie dodajemy do nich żadnych cukrów (...)" - gwarantuje celebrytka i podsumowuje nagranie mocnymi słowami: "W moich firmach nie ma miejsca na kompromis".

Do relacji Lewandowska dodała także zrzut ekranu komentarzy, które wydały się jej kontrowersyjne. Fani poczują się przekonani, czy może jednak na tym dyskusja o napojach energetycznych się nie skończy?

Zobacz też:

Jak Anna Lewandowska dba o włosy? Porady, triki, sposoby ma mocne pasma 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wsparli polski szpital. Przekazali niemal pół miliona na ważną aparaturę!

Katar 2022: znany aktor otworzył turniej. Fani krytykują Morgana Freemana

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy