Reklama
Reklama

Anna Lewandowska skromnie o swoich sukcesach: „Nie da się być perfekcyjną na każdej płaszczyźnie”

Anna Lewandowska (33 l.) w Polsce osiągnęła niemal wszystko. Jest nie tylko trenerką i bizneswoman, która kieruje kilkoma interesami, ale też mamą dwójki dziewczynek i żoną najpopularniejszego piłkarza w kraju. Gwiazda w najnowszym wywiadzie ujawniła, jak radzi sobie z wszechogarniającą presją na sukces: "Nie da się być perfekcyjną na każdej płaszczyźnie".

Anna Lewandowska skromnie o swoich sukcesach: „Nie da się być perfekcyjną na każdej płaszczyźnie”

Anna i Robert Lewandowscy są teraz na językach niemal całego piłkarskiego świata. Od kiedy transfer sportowca do Barcelony został potwierdzony, gwiazdorska para nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Trenerka właśnie udzieliła wywiadu dla magazynu "Viva!", w którym zdradziła, jak udaje jej się pogodzić obowiązki bizneswoman z rolą trenerki, mamy oraz żony. Skromna Ania wyznała, że największą motywacją do rozwijania interesów i sportowego działania dają jej wierne wielbicielki.

Reklama

Okazuje się, że nadmiar obowiązków bywa przytłaczający nawet dla Anny Lewandowskiej. W złapaniu życiowej równowagi pomaga jej "uważność" na drobne uciechy codzienności, gwiazda stara się być obecna "tu i teraz". Poza tym jest energiczną osobą, która nie wstydzi się swoich emocji i nieraz zdarza jej się nawet uronić łzę.

Ania nie kryje, że w przeszłości nakładała na siebie ogromną presję i perfekcyjna z pozoru trenerka dopiero niedawno nauczyła się odpuszczać. Jak przyznała podczas rozmowy, życie było dla niej nieustanną walką, a dziś stara się powoli docierać do celu.

Myślicie, że Lewandowska jest gotowa na podbój hiszpańskiego rynku? 

Zobacz też:

Tak Lewandowską przedstawili w FC Barcelona. Coś tu ewidentnie poszło nie tak

Gilon oburzona wyznaniem Pisarek. "Mówcie wszystko, a potem płaczcie, że nie macie prywatności"

Selfie godne celebrytki? Ucz się od Anny Lewandowskiej i Julii Wieniawy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy