Reklama
Reklama

Anna Karczmarczyk na komunię wybrała niestosowną kreację? Niewiarygodne, co odsłoniła

Anna Karczmarczyk (31 l.) pochwaliła się na Instagramie swoją niecodzienną kreacją na komunię. Dzięki jej wyborowi niektórzy zmienili zdanie co do wyróżniania się podczas takich okazji, a inni utwierdzili w przekonaniu - taka stylizacja jest nie na miejscu. A wy, co sądzicie?

Anna Karczmarczyk dołączyła do grona gwiazd

Anna Karczmarczyk dołączyła do grona szczęśliwych gwiazd świętujących komunię świętą bliskich (szczegółami wydarzeń podzielili się też inni celebryci, np. Kasia Cichopek oraz Grzegorz Hyży z żoną, hucznie obchodzący sakrament swoich dzieci). Tym razem nie padło na pociechę, a jednego z członków rodziny gwiazdy. Z tej okazji wybrała czerwoną sukienkę - w bardzo intensywnym kolorze.

Niektórzy pochwalili gwiazdę, inni zauważyli, że kolor ten raczej nie pasuje do okazji. Jakby nie patrzeć, specjaliści często zwracają uwagę na to, by na komunię wybierać sukienki ołówkowe, trapezowe lub inne klasyczne fasony. Zalecane są również stonowane kolory: beże, ecru, zieleń czy błękit. Należy unikać czerni, choć granat jest już akceptowalny.

Reklama

Ania Karczmarczyk na komunię wybrała czerwoną sukienkę. Niestosowna?

Ania na komunię wybrała czerwoną, lejącą sukienkę z wiązaniem oraz buty z odsłoniętymi palcami. Ubiór podkreśla urodę aktorki i jak sama twierdzi: "rezonuje z nią".

"Czerwień ostatnio dobrze ze mną rezonuje. Na komunii Frania, Pascal powiedział, że wyglądam tak pięknie, że musi mi zrobić zdjęcia. Jak powiedział, tak zrobił. Ewidentnie nie byłam łatwą modelką, bo co to za modelka co nie potrafi stanąć w miejscu. P.S kolczyki dostałam od maleństwa na dzień matki — piękne prawda?".

Fani aktorki zdają się podzieleni - choć większość komentarzy to zdecydowane zachwyty nad stylizacją gwiazdy, nie brakuje też słów krytyki. A Wy, co sądzicie?

Karczmarczyk zyskuje popularność w social mediach

Ania ostatnio zalicza bardzo dobry czas w social mediach. Ogromną popularność zyskał jej post na temat macierzyństwa, w którym wyjaśniła, co czuje w związku z podróżowaniem z maluchem.

"Podróżowanie naszą małą ekipą nie ma sobie równych... wszystkie nowe WOW maleństwa sprawiają, że rozkoszujemy się życiem jeszcze bardziej i chcemy jeszcze więcej. Zawsze myślałam, że będąc mamą, będzie trudniej, wszystko będzie bardziej skomplikowane, a nie jest. Jest prościej. Jest sensowniej. Jest intensywniej" - napisała, czym zachwyciła wiele kobiet.

Prywatne życie Anny Karczmarczyk

Prywatnie Anna Karczmarczyk jest żoną reżysera i producenta telewizyjnego, Pascala Litwina. Para pobrała się w 2018 roku. Pomimo macierzyństwa, Ania nie rezygnuje z kariery

Czytaj też:

Aktorka powaliła fanów metamorfozą. Wygląda jak Sandra Kubicka?!

Agnieszka Hyży odwołuje aktywności zawodowe. Przekazała niepokojące wieści

Zgoda na komunii, a teraz takie wieści o Cichopek i Hakielu. Oto co wydarzyło się w restauracji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy