Reklama
Reklama

Anna Kalczyńska pogrążona w smutku. „To będą nasze ostatnie święta”

Anna Kalczyńska (46 l.) zamieściła w sieci nostalgiczny wpis. Prezenterka śniadaniowego programu TVN ze smutkiem pisze o zbliżających się świętach. Kalczyńską i całą jej rodzinę czeka trudny okres.

Anna Kalczyńska w "Dzień Dobry TVN"

Anna Kalczyńska od lat jest gospodynią popularnego programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Jej partnerami na antenie byli Robert Kantereit i Jarosław Kuźniar, a od 2016 r. do dziś jest nim Andrzej Sołtysik. Kalczyńska jest jedną z ulubienic widzów, a choć zdarzyło się jej kilka wpadek na ekranie, to zawsze wychodziła obronną ręką.

Reklama

Jakiś czas temu podczas prezentowania wyników rankingu najpiękniejszych męskich twarzy, dziennikarka pokusiła się o komentarz, za który wylał się na nią hejt. Kalczyńska oceniła twarz koreańskiego muzyka k-pop Jungkooka, jako mało męską. Jej słowa uznano za przejaw rasizmu i ksenofobii, a w sieci wybuchła prawdziwa burza.

Innym razem naraziła się widzom, kiedy opowiedziałą żart, który nie do końca został pozytywnie odebrany. Podczas dotyczącej tematyki świątecznej, prezentów i biżuterii rozmowy z Małgorzatą Sochą (37 l.) Anna powiedziała rozbrajająco szczerze: "Moje dziewczynki bardzo czekają tfu, tfu, aż babcia umrze, ponieważ czekają na jej biżuterię".

Dziennikarce dostało się wówczas za żartowanie ze śmierci, na dodatek bliskiej osoby.  Nie jest tajemnicą, że matką prezenterki jest znana polska aktorka, Halina Rowicka, którą fani pokochali za rolę w serialu "Dom".

Kalczyńska przekazała smutne wieści

Anna Kalczyńska od 15 lat jest żoną Macieja MaciejowskiegoPara wspólnie wychowują troje dzieci: Jana, Hannę i Krystynę. Od lat mieszkają w Warszawie, jednak jakiś czas temu dziennikarka wspominała o remoncie i wybieraniu nowych mebli. Rodzina postanowiła po latach przeprowadzić się do nowego domu. To będzie nowy etap w życiu rodziny. Jednak, jak napisała Kalczyńska, żal im rozstawać się z miejscem, gdzie przeżyli wiele radosnych chwil.

"To będą nasze ostatnie święta w naszym domu. Trudno uwierzyć, że za kilka tygodni przyjdzie nam rozstać się z tymi wnętrzami. Dobrze nam tu było, tu, przy tych meblach pierwsze kroki stawiały nasze dzieci. Spędziliśmy tu 13 lat... a teraz czas na nowe!" - napisała na Instagramie.

Zobacz też:

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia, że stacja "żeruje na tragedii"

Tak córki Kalczyńskiej zachowały się względem Ukrainki. Nawet Rusin zareagowała

Anna Kalczyńska szczerze o Rozenek-Majdan. Nie nadaje się do "Dzień Dobry TVN"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska
Reklama
Reklama
Reklama