Reklama

Reklama

Reklama

Anna Dereszowska rozżalona na teścia. Przykre, jak została przyjęta

Anna Dereszowska (41 l.) i Daniel Duniak (37 l.) pięć miesięcy temu zostali rodzicami Aleksa. Pojawienie się kolejnego dziecka było wielkim wyzwaniem. Jeszcze większym są jednak demony przeszłości, z którymi aktorka wciąż nie zdołała się uporać.

Anna Dereszowska: życie osobiste

Niecałe pół roku temu Anna Dereszowska i jej ukochany, Daniel Duniak powitali na świecie drugiego syna, Aleksa. Dla aktorki jest to trzecie dziecko, ponieważ oprócz dwójki maluchów ze związku z obecnym partnerem, posiada również 14-letnią córkę Lenę. Jej tatą jest Piotr Grabowski.

W życiu pary w ostatnim czasie sporo się zmieniło i to nie tylko za sprawą pojawienia się kolejnego dziecka. Anna Dereszowska i Daniel Duniak wybudowali piękny dom na Mazurach, gdzie zajmują się prowadzeniem gospodarstwa agroturystycznego. Jak tłumaczy aktorka, od tych decyzji będzie zależała ich przyszłość.

Reklama

Droga do obecnej stabilizacji nie była jednak prosta. Aktorka ma za sobą bardzo trudną przeszłość, która od czasu do czasu daje o sobie znać. 

Anna Dereszowska: tragedia z przeszłości

Anna Dereszowska i jej starszy brat wychowywali się w szczęśliwej rodzinie. Niestety, gdy gwiazda miała zaledwie 9 lat, jej życie na zawsze naznaczyła straszna tragedia. Mama aktorki, która z zawodu była lekarką zmarła na nowotwór.

Po odejściu mamy, to ojciec zajął się wychowywaniem dzieci. Dziś jest dla Anny Dereszowskiej najważniejszym człowiekiem na świecie. Może z nim porozmawiać na każdy temat. 

Okazuje się jednak, że relacja aktorki z tatą nie zawsze układała się tak wspaniale. Anna Dereszowska miewała okresy, w których nie mogła znaleźć z ojcem wspólnego języka. 

Anna Dereszowska rozżalona na teścia

Choć Anna Dereszowska odnalazła szczęście u boku Daniela Duniaka, aktorka nie ukrywa, że ich relacja jest trudna. Od samego początku dochodzi między nimi do wielu napięć. Wynika to przede wszystkim z podobieństwa ich charakterów.

Aktorka początkowo nie mogła zaakceptować, że partner jest od niej młodszy aż o 4 lata. Z czasem jednak przekonała się, że jest bardzo dojrzałym mężczyzną.

Największe problemy aktorka miała jednak z teściami. W szczególności matka jej byłego partnera mocno dała jej w kość.

Na szczęście mama Daniela Duniaka bardzo polubiła aktorkę i panie łączy cudowna więź. Zgoła inaczej na Annę Dereszowską zareagował obecny teść. Mężczyzna nie potrafił docenić pracy, którą wykonuje aktorka.

Zobacz też:

Siergiej Ławrow i Oleg Deripaska w towarzystwie pracownicy seksualnej. Co oni robili?

Johnny Depp oskarża Amber o zażywanie MDMA. Robiła to nawet podczas ślubu!

Wybuchowa deska? Oto "tajna" broń Rosjan do ostatecznego szturmu na twierdzę ukraińskich bojowników w Mariupolu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy