Reklama
Reklama

Anja Rubik najpierw pozowała nago, teraz pokazała się w prześwitującej sukience! Bez stanika!

Anja Rubik nie wstydzi się pokazywać swojego ciała. Całkiem niedawno razem z Mary Komasą pozowała zupełnie nago na skałach. Teraz również odsłoniła niemal całe swoje ciało, tym razem podczas paryskiego Fashion Weeka.

Anja Rubik już lata temu zdobyła uznanie w branży modowej. Modelka chodziła po wybiegach najbardziej znanych światowych projektantów, zrobiła także wiele sesji dla magazynów modowych, a w niektórych wystąpiła także na okładce.

Jej sukces należy mierzyć w skali światowej, gdyż zdobyła popularność także poza granicami naszego kraju.

Choć teoretycznie Anja Rubik mogłaby przejść już na modową "emeryturę" (w tym roku skończyła 39 lat), nadal udziela się zawodowo w branży fashion.

Reklama

Nie mogło jej zatem zabraknąć na paryskim Tygodniu Mody, który od lat przyciąga największe gwiazdy, a w ostatnich latach także blogerki modowe i influencerki.

Anja Rubik obnażyła piersi w prześwitującej sukience

Anja Rubik, jak zawsze, zadbała, by o jej stylizacji było głośno. Modelka założyła całkowicie prześwitującą długą kreację z cienkiej siateczki. Pod sukienką prześwitywały majtki z wysokim stanem, ale stanika już próżno szukać. Efekt? Wszyscy mogli podziwiać piersi gwiazdy.

Dla Anji jednak nie było to nic nadzwyczajnego. Gwiazda często epatuje swoją nagością. Ostatnio nawet dosłownie. Na jej profilu instagramowym pojawiły się jakiś czas temu fotki, na których widzimy, jak całkowicie naga opala się na skałach. Wówczas towarzyszyła jej Mary Komasa.

Aby fotki nie zostały usunięte przez algorytm Instagrama, na miejsca intymne obu pań zostały nałożone czarne serduszka. Sesja bardzo spodobała się fanom modelki, którzy dosłownie aż piali z zachwytu.

Jak Wam się podoba "fashionweekowa" stylizacja Anji Rubik?

Zobacz też:

Anja Rubik ujawnia plany emerytalne

Anja Rubik zdecydowała się i powiedziała TAK!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy