Reklama
Reklama

Anita Werner w błyszczącej kreacji na gali Telekamer. Plecy całkowicie nagie, przód też sporo odsłaniał!

Anita Werner odebrała swoją 5. Telekamerę w długiej błyszczącej kreacji z ogromnym wycięciem na plecach. Na gali pojawiła się w towarzystwie swojego ukochanego, Michała Kołodziejczyka, któremu publicznie wyznała miłość!

Telekamery: Anita Werner odebrała 5. statuetkę

Anita Werner wieczór 31 maja spędziła na gali Telekamer, która w tym roku wyjątkowo odbyła się w maju. Dziennikarce poszczęściło się i wróciła do domu ze statuetką, którą otrzymała już po raz piąty. Nagrodę wręczył jej kolega po fachu, Andrzej Sołtysik.

Na gorąco zamieściła post na Instagramie, w którym podziękowała za docenienie jej.

"Jestem bardzo wzruszona, zaszczycona i szczęśliwa. Dziękuję!!!" - napisała, dołączając dwa zdjęcia, na których pozuje ze swoim ukochanym.

Reklama

Michał Kołodziejczyk, który sam również jest dziennikarzem, towarzyszył jej podczas gali, a na fotce widzimy, jak całuje Anitę Werner w policzek. Wcześniej, odbierając nagrodę, dziennikarka podziękowała ze sceny właśnie jemu i wyznała mu miłość publicznie. "Kibicuje mi na co dzień. Bardzo cię kocham" - wyznała.

Para jest ze sobą od dłuższego czasu i krążą nawet plotki o ślubie! Kto wie, może zaskoczą nas już niebawem?

Telekamery: Anita Werner w błyszczącej kreacji bez pleców

Jak na każdą tego typu imprezę, gwiazdy dwoją się i troją, by wyglądać jak najlepiej. Anita Werner postawiła tego wieczoru na błysk. Dziennikarka zdecydowała się na długą opinającą suknię z cekinów w ciemnym odcieniu.

Kreacja odsłaniała całkowicie plecy dziennikarki, ale to nie wszystko. Miała bowiem także spore rozcięcie u dołu oraz na dekolcie. Ten fason podkreślał smukłą figurę gwiazdy TVN oraz uwydatniał umięśnione dzięki aktywności fizycznej ramiona.

Anita Werner jest zapaloną fanką sportu, i to nie tylko ze względu na swojego ukochanego, który w pracy zawodowej zajmuje się właśnie sportem. Choć to właśnie on, jak sama przyznała, namówił ją do trenowania biegów.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Co nas czeka?

Filip Chajzer przyłapany na gorącym uczynku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner | telekamery 2022 | Michał Kołodziejczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama