Reklama

Reklama

Reklama

​Ania z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie na temat relacji z Piotrem po rozstaniu! "Łączą nas dalej uczucia"

"Sanatorium miłości" obfitowało w zaskakujące wydarzenia. Pierwszy raz kuracjusze zaręczyli się na oczach widzów, którzy z uwagą śledzą ich losy po programie. Burzę wywołało wyznanie Piotra z Piaseczna o rozstaniu z Anią. Teraz ona zdradza, jak naprawdę wyglądała jej relacja z Piotrem i co ich łączy pół roku po nagraniach randkowego show.

"Sanatorium miłości 4". Anna szczerze o relacji z Piotrem

Anna i Piotr z "Sanatorium miłości 4" przeżyli w randkowym show TVP przygodę swojego życia. Zaledwie po kilku dniach w Polanicy-Zdroju wiedzieli, że to, co ich łączy, jest niezwykłe. Pod koniec turnusu Piotr poprosił Annę o rękę. Zgodziła się ze łzami w oczach. Zaraz po programie zamieszkali razem w Piasecznie, skąd pochodzi Piotr. Anna mogła pozwolić sobie na to, by opuścić rodzinny Olsztyn, gdyż jest już na emeryturze i nie ma zobowiązań zawodowych. Niestety Piotr musi przepracować jeszcze dwa lata, stąd decyzja pary, by zamieszkać razem właśnie w Piasecznie. 

Reklama

"Sanatorium miłości 4" kręcono we wrześniu ubiegłego roku. Anna prawie całą jesień spędziła z Piotrem w miejscowości pod Piasecznem. Nie było jej łatwo. Prawie całe dnie spędzała sama, gdyż Piotr był w pracy. W miejscowości Piotra nie dzieje się wiele. Na pewno nie tyle, co w jej rodzinnym Olsztynie. Poza tym tam zostali jej przyjaciele, znajomi i wnuczek. Nawet w weekendy musiała poczekać, aż Piotr odstawi na bok antyki, którymi handluje. To nie było dla niej łatwe. 

Anna wróciła do Olsztyna, bo tęskniła za ludźmi, za rodziną. Wiosną oglądała "Sanatorium miłości 4" w telewizji. Teraz już na chłodno mogła ocenić sytuację.

Nadal żywi do Piotra ciepłe uczucia. Lubi rozmawiać z nim przez telefon. Po każdej takiej rozmowie czuje się świetnie.

"Sanatorium miłości 4". Anna ma plany związane z Mariolą

Anna z "Sanatorium miłości 4" wie natomiast, co przyniosą jej najbliższe miesiące. Już w sierpniu do Polski przyjeżdża jej przyjaciółka i współlokatorka z Polanicy-Zdroju Mariola. Razem planują odwiedzić Piotra Huberta. Nie jest tajemnicą, że Mariola z New Jersey zadurzyła się w nim i bardzo chce się z nim znowu spotkać.

W każdym razie Anna i Mariola zaplanowały, że we wrześniu Anna przylatuje do Stanów. Ma zamiar popracować trochę i dorobić do emerytury. Przyjaciółka obiecała jej pomoc. Ślubne plany Anny i Piotra będą musiały poczekać. Oboje liczą na to, że rozłąka zweryfikuje ich relację. Czy związek na odległość przetrwa?

Zobacz też:

Król i Królowa z "Sanatorium 4" na kanapie u Cichopek i Kurzajewskiego: takich słów nikt się nie spodziewał

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Sanatorium miłości" | "Sanatorium miłości 4"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy