Reklama
Reklama

​Angela i Igor z "Big Brothera" szykują się do ślubu. Takich problemów nie przewidzieli...

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski - uczestnicy pierwszej edycji reaktywowanego po kilku latach "Big Brothera" - lada moment staną na ślubnym kobiercu. Nie mogą jednak dogadać się w kwestii miejsca, w którym miałaby odbyć się uroczystość. Sytuacja robi się... dramatyczna.

Angela i Igor wiosną 2019 roku zostali zamknięci w domu Wielkiego Brata. Choć zaiskrzyło między nimi niemal natychmiast, widzowie zdecydowali wystawić parę na próbę i wyrzucili Angelikę z programu.

Gdy 16 czerwca 2019 roku Igor Jakubowski jako pierwszy z trójki finalistów opuścił dom, Angelika czekała, by porwać go na szaloną imprezę. Następnego dnia "zaliczyli" już swoją pierwszą ściankę...

"Idąc do 'Big Brothera' nie byłem zainteresowany pakowaniem się w żadne związki, ale jak zobaczyłem Angelę, serce mi zmiękło. Zaczęliśmy się dogadywać, spędzać ze sobą czas, znaleźliśmy wspólne tematy" - mówił Igor, goszcząc w studiu "Dzień dobry TVN".

Reklama

"Z koleżeństwa, z przyjaźni urodził się związek" - dodała Angelika.

Wkrótce po tym, jak zdecydowali się razem iść przez życie, wybuchła pandemia, która - jak żartują - zorganizowała im "prywatnego Big Brothera".

"Pandemia uwięziła nas w mieszkaniu. Po raz kolejny przebywaliśmy ze sobą w trudnych warunkach, co tylko wzmocniło naszą miłość" - twierdzi Igor Jakubowski, który dla ukochanej zrezygnował z udziału w walkach bokserskich (był zawodowym bokserem), został w Warszawie i podjął pracę komentatora w telewizji Polsat Sport.

W wakacje 2021 roku Angela i Igor świętowali drugą rocznicę swego związku na Santorini, skąd wrócili już jako narzeczeni. Jakubowski oświadczył się swej wybrance podczas romantycznego rejsu wokół najpiękniejszej wyspy na Cykladach.

"She said YES" - napisał na Instagramie pod zdjęciem, do którego zapozowali wspólnie.

"Mijają 2 lata od momentu, kiedy zdobyłem dwa bardzo ważne medale w życiowej karierze. Ten brązowy medal za zajęcie trzeciego miejsca w 'Big Brotherze' i ten ważniejszy - złoty medal w pakiecie z tą panią ze zdjęcia. Druga rocznica naszego wspólnego życia właśnie dziś mija, a nasz kontrakt na miłość jeszcze trwa" - dodał.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski spierają się o miejsce ślubu

Angela i Igor wybrali już datę ślubu, ale wciąż nie doszli do porozumienia, gdzie wymienią się obrączkami.

Ostatnio pojawili się w Śmiglu na premierze książki "Saga niewoli" autorstwa Aldony Wleklak, która była matką chrzestną ich związku. Przy okazji zwiedzili okoliczne zabytkowe kościoły. Okazało się, że mają różne oczekiwania i marzenia w kwestii ślubu. Angela chciałaby, żeby uroczystość odbyła się w Warszawie, Igor upiera się na spokojniejsze miejsce. Były bokser pochodzi z Konina i marzy, by właśnie w Wielkopolsce zorganizować własny ożenek.

"Oboje są zauroczeni małym, klimatycznym kościołem w Śmiglu. Ale o ile Igor jest pod wielkim wrażeniem tego zabytkowego miejsca, to Angela stawia na inny klimat ślubu" - mówi Pomponikowi Aldona Wleklak, która gościła parę na swej imprezie.

"Na pewno toczyć się będą w tej kwestii dyskusje" - dodaje.

Czy Andżelice i Igorowi uda się dojść do porozumienia, przekonamy się niebawem...

Zobacz też:

Monika Sewioło z "Big Brothera" mogła zrobić oszałamiającą karierę. Co poszło nie tak?

Małgorzata Maier o udziale w "Big Brotherze": "Żałuję, że poszłam..."

Wiśniewski będzie ojcem po raz dziesiąty. Piąta żona w ciąży

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy