Reklama
Reklama

Monika Sewioło z "Big Brothera" mogła zrobić oszałamiającą karierę. Co poszło nie tak?

Choć od pierwszej edycji kultowego reality show "Big Brother" minęło już ponad dwadzieścia lat, widzowie nadal pamiętają uczestników programu, który był prawdziwą rewolucją w polskiej telewizji. Jedną z najpopularniejszych uczestniczek premierowego sezonu "Wielkiego Brata" była piękna Monika Sewioło (45 l.). Jak prezentuje się dziś urocza blondynka?

Monika Sewioło - prawdziwa gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera"

Pierwsza edycja "Big Brothera" z 2001 roku to dla polskiego show-biznesu i polskiej telewizji prawdziwy kamień milowy. Choć program wygrał 48-letni wówczas Janusz Dzięcioł, niemal wszyscy mogli poczuć się zwycięzcami, bowiem  każdemu udało się choć na chwilę zabłysnąć w mediach.

O tym, jaką sławą cieszyli się uczestnicy zamknięci w domu pełnym kamer, może świadczyć to, że został nakręcony nawet film fabularny z ich udziałem! Choć "Gulczas, a jak myślisz?" uznawany jest dziś za jeden z najgorszych polskich filmów, to w czasach mody na Gulczasa, Klaudiusza i resztę, mało kto zastanawiał się nad jakością produkcji - każdy chciał jeszcze raz zobaczyć swoich ulubieńców przed kamerą.

Reklama

Jedną z najbardziej uwielbianych gwiazd "Big Brothera" była Monika Sewioło - piękna blondynka z Makowa Podhalańskiego błyskawicznie podbiła serca widzów. Co robi dziś?

Monika Sewioło - występ w "Big Brotherze" i dalsza kariera

Choć Monika Sewioło nie wygrała pierwszej polskiej edycji "Big Brothera", bowiem odpadła już jako druga, zajmując dopiero czternaste miejsce w programie, i tak cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów.

Urodzona w 1977 roku Monika zawsze marzyła o karierze w show-biznesie. Kiedy tylko pożegnała się z domem Wielkiego Brata, nie tracąc czasu, zajęła się nagrywaniem muzyki.

Jej autorska kompozycja "Urodziłam się, aby grać" trafiła na składankę "Big Brother - Wielki Brat Polska" i od razu wpadła w ucho miłośnikom uroczej blondynki.

Potem Monice Sewioło wraz z zespołem"Nietykalni", udało się nagrać cały album, zatytułowany "Wiatr". Po wydaniu płyty, jasnowłosej piękności udało się jeszcze wystąpić w dwóch filmach - wspomnianym wcześniej "Gulczas, a jak myślisz" oraz  "Rób swoje, ryzyko jest Twoje", w którym na ekranie towarzyszyli jej Olaf Lubaszenko, Katarzyna Bujakiewicz i Agnieszka Włodarczyk.

Na fali popularności Sewioło wzięła także udział w rozbieranej sesji do magazynu "Playboy". Wydanie z jej udziałem było jednym z najlepiej sprzedających się edycji czasopisma.

Po paru latach popularności była uczestniczka "Big Brothera" rozwiodła się z mężem. Jej popularność zaczęła spadać. "Nie wykorzystałam swojej szansy" - przyznała w jednym z wywiadów.

Teraz nie ma już nic wspólnego z show-biznesem. Była gwiazda postawiła na spokojne życie i dba o swoją prywatność. Nie jest nawet aktywna w mediach społecznościowych. Czy jeszcze kiedyś wystąpi przed kamerami?

Zobacz też:

Małgorzata Maier żałuje udziału w "Big Brotherze". Czym się dziś zajmuje?

Jak zmienili się uczestnicy "Big Brothera"? Pokazali się na wspólnym zdjęciu

Jarosław Jakimowicz krytykuje Donalda Tuska w TVP. "Donald, do you remember?" 
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Sewioło | Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama