Reklama
Reklama

Jak zmienili się uczestnicy "Big Brothera"? Spotkali się po latach

"Big Brother" to jeden z najbardziej popularnych show w Polsce. To właśnie tam ponad 20 lat temu można było podglądać codzienne perypetie uczestników. Finał pierwszej edycji obejrzało ponad 10 milionów widzów, a osoby biorące udział w programie stały się gwiazdami. Niedawno postanowili spotkać się po latach. Zobaczcie, jak się zmienili.

Pierwsza edycja show "Big Brothera" miała miejsce w 2001 roku. To właśnie wtedy okazała się prawdziwym hitem. Program polegał na tym, że jego uczestnicy byli zamykani w jednym domu i obserwowani przez kamery całą dobę. W Polsce był to pierwszy tego typu format. Łącznie nakręcono aż siedem edycji programu.

Uczestnicy "Big Brothera" po latach

Największą rozpoznawalnością cieszyli się uczestnicy pierwszej edycji show. Zwycięzcą został wtedy Janusz Dzięcioł. Innymi popularnymi osobami byli Manuela Michalak, Piotr Lato, Alicja Walczak, Piotr Gulczyński czy Klaudiusz Ševković. Niedawno ostatnia trójka postanowiła się spotkać.

Reklama

Fotografie ze spotkania po latach udostępnił na swoim instagramowym profilu Klaudiusz, który jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Na fotografii widzimy "Gulczasa", a także Alicję.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów całej trójki. Większość była zachwycona tym, że po latach uczestnicy show dalej utrzymują kontakt.

Zobacz też:

Teściowa Lewandowskiego "wymodliła to" dla zięcia! Robert Lewandowski jej się nie wypłaci! "Ja wiem, co mam robić"

Książę Harry zdenerwował się na Meghan! Po wizycie w Wielkiej Brytanii przejrzał na oczy...
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy