Reklama
Reklama

Małgorzata Maier z "Big Brothera" szczerze o udziale w show: "Żałuję, że poszłam..."

Małgorzata Meier (55 l.) dała się poznać ponad dwadzieścia lat temu za sprawą udziału w programie "Big Brother". Choć uczestniczka nie wygrała kultowego reality show, program sporo namieszał w jej prywatnym życiu, a ona zyskała ogólnopolską rozpoznawalność. Jak Małgorzata ułożyła sobie życie po wyjściu z domu Wielkiego Brata?

Małgorzata Maier z "Big Brothera" szczerze o udziale w show: "Żałuję, że poszłam..."

Małgorzata Meier w 2001 roku zajęła trzecie miejsce w pierwszym sezonie hitowego reality-show "Big Brother". W finale wystąpiła u boku Manueli Michalak i Janusza Dzięcioła. Ponad dwadzieścia lat temu program cieszył się ogromną popularnością i, mimo że Małgosia nie wygrała "Big Brothera", zyskała rozpoznawalność w całej Polsce. Przez chwilę próbowała swoich sił w telewizji i prowadziła programy o tematyce wnętrzarskiej w TVN. Jak po latach wyznała, choć z początku popularność była jej marzeniem, szybko zrozumiała, jak wysoką cenę ma rozpoznawalność. Po trzech miesiącach spędzonych na planie musiała zacząć wszystko od nowa...

Reklama

Przed udziałem w show była nauczycielką w szkole podstawowej, później prowadziła "Szkołę Wdzięku i Elegancji", z czasem próbowała założyć własną agencję modelek. Po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata życie Małgosi wcale nie było usłane różami. Fani nieustannie ją nagabywali, a ona straciła nie mogła zaznać spokoju, dlatego postanowiła wyprowadzić się z rodzinnego miasta. Parała się różnymi zajęciami: zawodowo zajmowała się wystrojem wnętrz, była menadżerem w jednej z galerii handlowych, by ostatecznie znaleźć spełnienie w... Sztuce! Dziś Małgosia zajmuje się rękodziełem i ceramiką, a swoje wyroby chętnie pokazuje na social mediach.

Zobacz też:

Córka Aleca Baldwina, Ireland Baldwin została zgwałcona. "Byłam całkowicie nieprzytomna..."  

Marcelina Zawadzka zamieszka z nowym facetem. Urządza się na nowo! Ma znanego sąsiada

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Maier | Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama