Reklama
Reklama

Andziaks skrytykowała kościół po wizycie u wróżbity: "Ludzie słuchają się jak barany"

Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz (26 l.) to popularna youtuberka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już ponad 850 tysięcy osób. Ponieważ dziewczyna lubi głośno wyrażać swoje opinie, ostatnio naraziła się niektórym fanom, wypowiadając się na temat księży.

Andziaks coraz popularniejszą yotuberką

Andziaks może ostatnio liczyć na wiele ciekawych współprac. Weźmie udział m.in. w nowej edycji popularnego programu "Azja Express". To dzięki stale rosnącej popularności, którą zawdzięcza nie tylko ciekawym filmikom, ale również głośno komentowanej w sieci uroczystości ślubnej, którą tysiące osób z zapartym tchem śledziło na jej instagramowym koncie.

Angelika i jej partner Luka (32 l.) pobrali się w pałacu pod Warszawą, a przyjęcie kosztowało ich ponad 500 tysięcy złotych. W imprezie weselnej wzięły udział takie sławy jak Ola Nowak, Sylwia Przybysz oraz Lil Masti, która ostatnio zachwyciła fanów informacją o ciąży.

Reklama

Czytaj także: Znana Youtuberka straciła ząb. W sieci pokazała drastyczne zdjęcia

Dlaczego Andziaks korzysta z usług wróżki?

Dla Andziaks bardzo ważne są wartości rodzinne, dlatego, jak sama twierdzi, czasami wybiera się do wróżbity, by zapytać o przyszłość najbliższych. Niestety, nie wszyscy fani poparli jej decyzje, a nawet uznali, że dziewczyna popełnia ogromny błąd, polecając tego typu usługi.

Angelika nie pozostała obojętna na wiadomości prywatne, które otrzymała i podzieliła się z fanami swoją opinią, a także przemyśleniami na temat... duchownych! Udostępniła też screeny z wiadomościami osób, które poparły jej decyzje:

"[...] trochę nie rozumiem, czemu ludzie mówią, że to satanizm? [...] Wróżbitę też można przekształcić na osobę, która kontaktuje się z bogiem, żeby nas ostrzec lub coś przekazać. Te wszystkie nazwy i szufladki wymyślili ludzie, nie ma co się przejmować i tłumaczyć".

Komentarz fanki stał się dla Andziaks dobrym początkiem do wszczęcia dyskusji na temat księży.

Andziaks wypowiedziała się na temat kościoła

Youtuberka nie odpuściła tematu i wyraziła swoją opinię jasno i wyraźnie.

"Jest wielu uczonych i mądrych księży, ale są też tacy, którzy robią dużą krzywdę w głowach innych, a ludzie słuchają się jak barany i idą za tym, co się powie... bo to jest ksiądz! Ksiądz to zwykły człowiek, który również ma prawo się mylić".

Andziaks nie ma dobrych wspomnień z lekcji religii. Wyznała, że w gimnazjum ksiądz bił ją po głowie dziennikiem za to, że rozmawiała z koleżanką z ławki. Jak sama uznała, duchowny w nieprzyjemny sposób kazał jej zamilknąć i bała się o tym powiedzieć mamie ze względu na to, że ksiądz jest osobą duchowną.

Czytaj także:

Te osoby nie dostaną ślubu kościelnego. Prawo mówi jasno!

Sprawdź horoskop tygodniowy wróżki Anne 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | wróżka | horoskop | Lil Masti
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy