Reklama
Reklama

Znana Youtuberka straciła ząb. W sieci pokazała drastyczne zdjęcia

Andziaks (25 l.) to znana Youtuberka, która ma dużo fanów wśród młodzieży. Celebrytka niemalże każdą swoją chwilę relacjonuje w sieci, a ostatnio głośno było o jej bajecznie drogim ślubie. Teraz temat gwiazdki mediów społecznościowych znów wrócił, a to za sprawą "dramatu", który rozegrał się w jej życiu!

Angelika "Andziaks" (Zając) Trochonowicz to znana youtuberka i instagramerka, która sławę zyskała za sprawą mediów społecznościowych. Celebrytka uwielbia życie na świeczniku, a każdą wolną chwilę relacjonuje w sieci. Ostatnio głośno było o jej wieczorze panieńskim, a także o ślubie, który kosztował fortunę. Po wyjściu za mąż 25-latka nie spoczywa na laurach, a jej fanki nadal mogą śledzić jej poczynania.

Kilka dni temu Andziaks opublikowała drastyczne nagrania, na których pokazuje, jak straciła zęba! Auć...

Reklama

Andziaks straciła ząb. Swój dramat Youtuberka pokazała w sieci

Andziaks w przeszłości zrelacjonowała nie tylko swój wieczór panieński i ślub, ale również... poród. Nic więc dziwnego, że stratą zęba też pochwalił się w internecie. Jak widać, w życiu 25-latki wszystko jest na sprzedaż, a ta nie ma oporów, by drastycznymi filmikami podbijać sobie zasięgi.

W piątkowe popołudnie nastał kolejny "dramat" Angeliki. Ta wykorzystała zaistniałą sytuację do promowania się w sieci. Zając pochwaliła się, że podczas jedzenia sałatki złamała zęba!

"Ostatnie story, które wrzuciłam, było pechowe. Pięć minut po tym przyszła moja sałatka. Zamiast ugryźć sałatę, to z całej siły ugryzłam widelec i tak po prostu ten metal zagryzłam, coś strzeliło i wypadł mi ząb. Na szczęście nie cały ząb, tylko licówka, ale wyglądało to komicznie, dlatego, że mam spiłowane zęby" - opisała dantejskie sceny, które rozegrały się podczas jedzenia.

Angelika nie miała oporów, by braki w uzębieniu pokazać w sieci i w mig opublikowała kadry, gdy leży na fotelu dentystycznym. Na szczęście sytuacja szybko została opanowana, a influencerka znów może pochwalić się śnieżnobiałymi licówkami.

Zobaczcie sami, z jakimi "tragediami" muszą się mierzyć gwiazdy internetu.

Zobaczcie również:

Kreacje ślubne Andziaks i Pisarek zachwyciły. To najpiękniejsze suknie w historii

Rozstała się z Rozbickim, a teraz takie wieści. Wieniawa wyznała miłość innemu aktorowi!

Narzekał, gdy jego żona przytyła. Teraz grzmi: "mężczyźni wolą, gdy kobieta jest szczuplejsza"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | Angelika Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy