Reklama
Reklama

Andziaks i Luka pokazują swój "royal wedding". Kwiaty za 100 tys. złotych, ochrona, zapierająca dech w piersiach suknia

Andziaks i Luka to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych duetów wśród polskich youtuberów. Para od wielu lat obecna jest w sieci i przez wiele tygodni dzieliła się z widzami swoimi przygotowaniami do królewskiego ślubu. Wielki dzień nadszedł, a fani pary w końcu mogli zobaczyć suknię, o której nakręcono już kilka filmików! Ceremonia z całą pewnością była... na bogato!

Andziaks od wielu lat wiedzie prym na polskim YouTubie. Angelika Zając od kilku lat relacjonuje w sieci niemalże każdy element swojego życia. Jakiś czas temu zrobiło się o niej głośno, bo postanowiła zaprezentować również... filmik z porodu.

Celebrytka i jej ukochany Luka bez wątpienia są jedną z najpopularniejszych par w sieci. Para przez długi czas przygotowywała się do głośnego wesela, a Luka oświadczył się ukochanej, wręczając jej warty 35 tysięcy złotych pierścionek zaręczynowy od Cartiera!

Andziaks i Luka od tygodni relacjonowali swoje przygotowania do ślubu

Andziaks i Luka przez kilka tygodni relacjonowali w sieci swojego przygotowania do królewskiego wesela. Para nie chciała zdradzić, kiedy dokładnie się odbędzie, ale teraz już nie ma wątpliwości, że to właśnie dzisiaj zakochani stanęli na ślubnym kobiercu.

Reklama

Jak na parę jednych z najzamożniejszych celebrytów na YouTubie przystało - para nie oszczędzała na tym wyjątkowym dniu. Zając w kilku filmikach przebąkiwała o kosztach wesela. Wspomniała m.in., że kwiaty kosztowały ją około 100 tysięcy złotych, a całość oscylować będzie wokół pół miliona złotych.

Ceremonia odbyła się w luksusowym pałacu pod Warszawą, a nawet w ten ważny dzień Angelika i Łukasz znaleźli chwilę, by pokazać swoim obserwatorom przygotowania do tego najważniejszego w ich życiu dnia.

Zakochani nie pozostali jednak sami z organizacją, bo jak na królewskie wesele przystało - para zatrudniła specjalistów od organizowania wesel tzw. wedding planerki. Na instagramowym profilu "Artofwedding" można było podejrzeć, jak będzie wyglądała ceremonia Andziaks. Nie zabrakło również ochrony...

Andziaks i Luka stanęli na ślubnym kobiercu

Na opublikowanych przez firmę zdjęciach i kilku fotkach projektanta jej zjawiskowej sukni mogliśmy zobaczyć, że ślub został zorganizowany w plenerze. W oczy rzucają się przede wszystkim kwiatowe dodatki - musiały być okazałe, w końcu kosztowały 100 tys. złotych! Wzrok przyciągał również kryształowy żyrandol, który zawisł w altance.

Pannę młodą do ołtarza poprowadził ojczym Wojtek Kurowski, a Andziaks zachwyciła zebranych imponującą suknią. Kreacja została zaprojektowana specjalnie dla niej przez Roberta Czerwika, a na jej powstanie zużyto aż 100 metrów materiału! Trzeba przyznać, że prezentowała się zjawiskowo.

Na tym najważniejszym w celebryckim świecie wydarzeniu nie zabrakło również sławnych gości. Na ceremonii pojawiła się m.in. Lil Masti, Magda Pieczonka, która zadbała o makijaż panny młodej, Ola Nowak, Sylwia Gaczorek, czy Michał Milowicz.

Jak wam się podoba ich królewskie wesele?

Zobacz też:

Andziaks i Luka podpisali intercyzę. Bogata influencerka wyjaśnia: "Jak mój mąż coś odwali, to ja jestem bezpieczna"

Margot Robbie i Ryan Gosling jako Barbie i Ken jeżdżą na rolkach. Stylizacje robią wrażenie

Doda ostro o zamieszaniu wokół Fabijańskiego i Maffashion: "Robicie mu traumę. Wszyscy pazerni na klikania..."

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andziaks | luka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama